LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY TAROTU

Tyto letní kurzy jsou určeny věčným začátečníkům a nepraktikujícím absolventům i samoukům – 14.8. sobota,  a pokročilým 28.-.29.8. víkend a moc ráda v něm předám část svých zkušeností vám, kdo jste se rozhodli proniknout dále do hlubokých Tarotových vod.

Jednodenní sobotní setkání poslouží k zopakování a upevnění nabytých znalostí a jejich uvedení do praxe, získání sebevědomí a jistoty při výkladech a přinese i tipy „jak na to“. 

Pokročilejší se ve svém víkendovém termínu naučí upevnit své nabyté teoretické znalosti a budeme se věnovat tématům, které je budou konkrétně zajímat.

Termíny konání

  • NOVÉ – ZMĚNA – JEDNODENNÍ procvičovací setkání – věční začátečníci a samouci –  14.8. SOBOTA
  • POKROČILÍ víkend – 28. – 29.8.  JIŽ OBSAZENO (zapisuji náhradníky)

Přihlášky již můžete pro Vámi vybraný termín zasílat, místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy viz. podmínky dole.

Kurzy budou probíhat v sobotu, nebo po oba víkendové dny – od 10:00 – 17:00, v neděli do 16:00 hodin, v prostorách Tarotové školy , ulice Šátalská 4, Praha 4 – Libuš. s přestávkou na oběd 12:00 -13:00 hodin.
Po dobu kurzu je k dispozici drobné občerstvení, nápoje a možnost uvařit si kávu a čaj. Obědvat můžeme ve vedlejší vynikající rodinné asijské restauraci.
Nocleh lze poskytnout pro 1-2 lidi přímo ve škole, jinak je v blízkosti několik penzionů – musíte si zajistit sami.

VÝUKA PROBÍHÁ VE SKUPINCE DO MAX. 5 LIDÍ.

Cena víkendového kurzu je 3200,- Kč.
(záloha činí 1500,- Kč a je splatná do 1.týdne od potvrzení přijetí Vaší přihlášky

Cena sobotního procvičovacího semináře je 1600,- Kč
záloha činí 1000,- Kč a je splatná do 1.týdne od přijetí Vaší přihlášky

INDIVIDUÁLNÍ STUDIUM

Tento kurz je možné absolvovat i individuálně, kdy se  budu věnovat pouze Vám a budete mít dostatek času na své dotazy i nácviky výkladů tak, aby byla vyložená látka co nejlépe zafixována.
Je možné domluvit si i hodiny pro 2 lidí najednou, můžete tedy přijít s kamarádkou nebo někým z rodiny nebo přátel, které Tarot zajímá stejně jako vás a druhý účastník bude mít slevu 20%.
Individuální kurz je plánovaný na 6 lekcí,  můžete začít kdykoli, termíny jednotlivých lekcí stanovíme po vzájemné dohodě dle volných možností, vždy však v odpoledních nebo večerních hodinách. Tato výuka probíhá v soukromí u mne, nikoli v Tarotové škole (viz.kontakty)

Cena individuálního studia je 3800,- Kč za kurz
v případě zájmu mne prosím kontaktujte E-mailem a do předmětu napište INDIVIDUAL


Hlaste se prosím  prostřednictvím přihlášky co nejdříve, počet lidí je malý.

PODMÍNKY:

V případě nekonání kurzu, na který  jste se přihlásili, Vám bude nabídnut náhradní termín, nebo individuální řešení. Zálohu v případě nekonání kurzu vracím v plném rozsahu. Pokud bude rezervovaná účast zrušena ze strany zájemce, bude částka zaplacená jako záloha podle osobní dohody použita pro jiné aktivity v tarotové škole, případně jako platba za výklad.

Vaše vyplněné osobní údaje – E-mail – slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci.
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE

Tarotová škola

Kde nás najdete: