ZÁKLADY TAROTU

Tento oblíbený kurz je určen začátečníkům a mírně pokročilým samoukům a moc ráda v něm předám část svých zkušeností vám, kdo jste se rozhodli proniknout dále do hlubokých Tarotových vod. Pracujeme rovnou s kartami a už během tohoto prvního setkání se dostanete k praktickému vykládání
Po absolvování tohoto kurzu můžete pokračovat sobotním workshopem na míru, a dále pak tarotovou praxí, případně dále mistrovskými kurzy.

Termíny konání

VZHLEDEM K NEUSTÁLÝM ZMĚNÁM A KOLÍSÁNÍ SITUACE JSEM SE ROZHODLA DOČASNĚ ZRUŠIT VŠECHNY FORMY SKUPINOVÝCH KURZŮ A TAROTOVÝCH TRÉNINKŮ DO ODVOLÁNÍ.

Nadále fungují individuální a on-line kurzy

Tento kurz můžete zakoupit i jako dárek.
Přihlášky již můžete pro Vámi vybraný termín zasílat, místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy viz. podmínky dole.

Kurz bude probíhat po oba víkendové dny – od 10:00 – 17:00, v neděli do 16:00 hodin, v prostorách Tarotové školy , ulice Šátalská 4, Praha 4 – Libuš. s přestávkou na oběd 12:00 -13:00 hodin.
Po dobu kurzu je k dispozici drobné občerstvení, nápoje a možnost uvařit si kávu a čaj. VÝUKA PROBÍHÁ VE SKUPINCE DO MAX. 6 LIDÍ.

Náplní kurzu bude úvod do tarotu. Naučím Vás základům, které potřebujete pro snadnější orientaci v Tarotu, živlech, Dvorních kartách a  jejich používání při praktických výkladech.
Cílem tohoto kurzu je připravit Vás pro vlastní samostatné používání tarotu při jednoduchých výkladech, případně jako startovací přípravka pro další hlubší studium. Teorii budeme používat v nutné míře, hlavně si budeme vše názorně zkoušet v praxi.
Pokud zatím nemáte své vlastní karty, mohu po dobu kurzu zapůjčit.

Cena kurzu „Základy tarotu“ je 2800,- Kč. 
(záloha činí 1000,- Kč a je splatná do 1.týdne od potvrzení přijetí Vaší přihlášky
č.ú.: 1024724323/6100 Equa bank.
UPOZORNĚNÍ: Pro platby ze zahraničí mne kontaktujte E-mailem.

INDIVIDUÁLNÍ STUDIUM

Tento kurz je možné absolvovat i individuálně, kdy se  budu věnovat pouze Vám a budete mít dostatek času na své dotazy i nácviky výkladů tak, aby byla vyložená látka co nejlépe zafixována.
Je možné domluvit si i hodiny pro 2 lidí najednou, můžete tedy přijít s kamarádkou nebo někým z rodiny nebo přátel, které Tarot zajímá stejně jako vás.
Individuální kurz je plánovaný na 7 lekcí,  můžete začít kdykoli, termíny jednotlivých lekcí stanovíme po vzájemné dohodě dle volných možností, vždy však v odpoledních nebo večerních hodinách. Tato výuka probíhá v soukromí u mne, nikoli v Tarotové škole (viz.kontakty)

Cena individuálního studia je 3800,- Kč za kurz
v případě zájmu mne prosím kontaktujte E-mailem a do předmětu napište INDIVIDUAL


Hlaste se prosím  prostřednictvím přihlášky níže nejpozději týden před zahájením kurzu.

PODMÍNKY:

V případě nekonání kurzu, na který  jste se přihlásili, Vám bude nabídnut náhradní termín, nebo individuální řešení. Zálohu v případě nekonání kurzu vracím v plném rozsahu. Pokud bude rezervovaná účast zrušena ze strany zájemce, bude částka zaplacená jako záloha podle osobní dohody použita pro jiné aktivity v tarotové škole, případně jako platba za výklad.

Vaše vyplněné osobní údaje – E-mail – slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci.
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE

Tarotová škola

Kde nás najdete:

OHLASY:

ZUZANA B.

Ahoj Sáro, ještě jednou bych chtěla poděkovat za víkendový kurz Tarotu, který jsem právě absolvovala…. Bylo to náročné, informací spousta a já doufám, že budu pokračovat. Musím říct, že výklad a to jak karty fungují mě ohromil….. Jsem také ráda za věcný výklad ….Měj se pěkně a na viděnou na některém Tvém pokračovacím kurzu či tréninku.


VLAĎKA Š.

Sáro, chtěla bych vám poděkovat za užasný víkend s tarotem, byly to dva dny plné pocitů, energie, radosti ale i neočekávaného naplnění, moc moc děkuji 


VERONIKA S.

“ …Milá Sara, tarot som si zamilovala už dávnejšie a na Tvoj víkendový seminár som sa rozhodla ísť preto, lebo som sa chcela naučiť o ňom viac. Zaujala ma Tvoja web stránka, ktorá je na vysokej úrovni a už len čítať ju, bol super zážitok. Keď sa k tomu pridala úžasná komunikácia z Tvojej strany, vedela som, že som si vybrala správne a neváhala som merať cestu z Banskej Bystrice až do Prahy. Prežila som vďaka Tebe perfektný víkend. Pohoda, aká z Teba priam srší, vedomosti, ktoré máš a zmysel pre humor, mi dovolili pozrieť sa na tarot z úplne inej strany. Tarot sa vďaka Tebe stal pre mňa určite láskou na celý život. Chcela by som sa Ti zo srdca poďakovať a zaželať Ti veľa úspechov v Tvojej práci, a tiež odporučiť všetkým, ktorí ešte váhajú, že u Teba nájdu to pravé a nebudú istotne ľutovať. Ďakujem za to, že som Ťa mohla spoznať a verím, že to nebolo naše posledné stretnutie. Posielam veľa pozdravov, Veronika


RENATA J.

„…Milá Sáro,velice děkuji za velmi poučný a pro mě osobně velmi přínosný kurz Tarotu.Tvé vedení kurzu je systematické,při tom velmi lidsky a logicky podané.Dosud jsem jen tápala až Tvůj kurz mi „otevřel oči“ a tím více mě vykládání začalo bavit.Určitě zase přijedu na další.Moc děkuji Renata Jos…“


ANDREA M.

„…jestě jednou Vám chci poděkovat za velmi příjemý víkend a inspirující vyprávění o tarotu. Cely kurz probíhal ve velmi příjemné atmosféře a jsem moc ráda, že jsem tam mohla být. Hned v pondělí jsem vykládala karty sestře meho přítele, bylo to perfektni! Takže budu trénovat a snad se za pár měsíců potkáme na nějakém kurzu pro pokročilé:-)…“


ELLA S.

„…Milá Sáro, chci poděkovat za krásný víkend 11.2.-12.2.2017 a neuvěřitelně vyčerpávající a na vysoké úrovni podaný výklad  s učením tarotových karet, který do dnešního dne stále vstřebávám. Určitě se chci vracet a dále se zdokonalovat pod vašim vedením – prostě prima. zdravím a těším se na další Ella“


VIERA V.

„…Ďakujem za veľmi príjemný, na vysokej úrovni vedený víkendový kurz. Teším sa na ďalšie stretnutia pri tarote…“


MARTINA V.

“ …měla jsem tu čest a skvělou možnost účastnit se víkendového kurzu Tarotu pro začátečníky. Bylo to naprosto skvělé ,výstižné a srozumitelné i pro úplného laika jako jsem byla já. Děkuji moc za vše a samozřejmě i skvělou společnost po celý víkend.“


HANKA S.

„Moc děkuji za krásný a inspirativní víkend s tarotem. Mám pocit, že jsem konečně tarotovým kartám porozuměla a už pro mě nejsou tak zmatené jako před kurzem. Objednala jsem si nové karty a už se hrozně těším na vykládání:).