TAROTOVÝ NOTES 


váš společník na cestách s tarotem

Tréninková kniha pro začínající (i ostatní) kartáře, či příznivce Tarotu je tady.  Tištěná forma již VYPRODÁNA!
K dispozici je PDF forma, koncipovaná stejně jako knížka, s doporučeným zobrazením po dvoustranách a následné vytištění.

Najdete zde přesně jednu celou kopu výkladů na nejrůznější otázky, které se mohou naskytnout v oblasti vztahů, i v oblastech dalších – třeba co se týče financí.
Nespornou výhodou této knihy je velikost „akorát do kabelky“ a její členění, kdy na jedné straně je vždy konkrétní výklad a na druhé hned možnost si vše pořádně zapsat. Věřte mi, že už za týden si to, jakých sedm karet jste si na tu kterou otázku vytáhli a jejich pořadí opravdu pamatovat nebudete laugh
Doufám, že mi odpustíte nedokonalost mých kreseb, nikdy jsem totiž nic nekreslila.  Ale myslím, že to vůbec není důležité. Nešlo o výtvarné umění. Pokud se budete u vykládání bavit, a konkrétní stránku potom najdete podle toho, co je na ní nakreslené, mise je splněna.

Přeji vám s Tarotovým Notesem spoustu zábavy a věřím, že přispěje k vaší touze s tarotem pokračovat a pak už zůstat napořád. 

     Cena Notesu PDF je 300,- Kč

Platba je možná převodem na účet č. 1002070701/5500 . Do poznámky prosím napište svůj E-mail.

Platbu převodem poukazujte až po potvrzení objednávky.


OBJEDNAT NOTES

Pokud objednávka ve vašem prohlížeči nebo telefonu nefunguje,objednejte si Notes E-mailem.
(všechny vaše osobní údaje budou používány pouze pro účely této objednávky)


OBDRŽENÉ REFERENCE:

Profesionální recenze od Magdaleny Čevelové a Anny Bechné z Tarotové Asociace – čtěte ZDE


Z Facebooku:

Vladka Šrůtová Od patku doma , v nedeli jiz podle neho 4 výklady, super super super 🙂 🙂


12. září v 18:19

Tak jsem si od Sary minuly tyden koupil jeji notes a musim rict, ze je vybornej. Tolik obrazcu vykladu na tolik moznosti jsem ani neveril, ze snad muze byt. Ja jakozto kartar sppecializujici se na vztahove vyklady, jsem tohle hodne uvital. Zase moznost jak se podivat na vztahy hloub a dal. A nejen na vztahy. Polilo me to zase tou kapkou zive vody a tak si kazdy den z notesu vykladsm. Uzasna zalezitost. Vrele doporucuji.


Včera mi dorazil tarotový NOTEs, je proste nádherný! Som štastná, unesená, ten druhý mám pre kámošku, a už sa teším, ako budeme robiť rozklady, výklady…ďakujem 😍


TAROTOVÁ ŠKOLA