TAROTOVÝ NOTES 2. díl – 624 otázek

Narazili jste ve výkladu na kartu, jejíž smysl vám v této chvíli uniká? Nevíte, co vám chce říci a vůbec nic vás nenapadá, přesto, že ji samozřejmě znáte? To je přesně ten čas, kdy té kartě můžeme položit otázku. Klidně divnou. Třeba: „Co tady děláš?“ , „Jakou máš pro mně zprávu právě teď?“ atd., atd., tak dlouho, dokud se nedočkáte odpovědi. A věřte mi, karty ty odpovědi pro vás mají!

Druhý díl Tarotnotesu vás zase trochu posune na vaší tarotové cestě. S jeho pomocí získáte inspiraci k vlastním otázkám pro karty, se kterými si nevíte rady, nebo víte, ale potřebujete ještě další střípek do mozaiky. Najdete zde spoustu inspirujících příkladů nejrůznějších otázek , které vám pomohou získat jistotu v tom, jak s kartami komunikovat Notes vám nabízí celkem 624 otázek pro úplně všechny tarotové karty a jako bonus 22 výkladových vzorců na všechno možné. Chcete se podívat jak to asi vypadá?

UKÁZKA KE STAŽENÍ

Cena Notesu 2. PDF je  300,- Kč

Pokud si chcete Notes objednat, můžete tak učinit tady, nebo E-mailem
OBJEDNAT NOTES

 

Nezapomeňte zaškrtnout, který díl Notesu si přejete. Je možné zakoupit oba díly za zvýhodněnou cenu 500,- Kč
Platba je možná převodem na účet č. 1002070701/5500 . 
Do poznámky prosím napište svůj E-mail.

 


TAROTOVÝ NOTES 1. díl – tréninkové výklady

váš společník na cestách s tarotem Tréninková kniha výkladů pro začínající (i ostatní) kartáře, či příznivce Tarotu je tady.  K dispozici je PDF forma, s doporučeným zobrazením po dvoustranách k vytištění.

Najdete zde přesně jednu celou kopu výkladů na nejrůznější otázky, které se mohou naskytnout v oblasti vztahů, i v oblastech dalších – třeba co se týče financí.

Cena Notesu 1. PDF je  300,- Kč

UKÁZKA KE STAŽENÍ

Platba je možná převodem na účet č. 1002070701/5500 . Do poznámky prosím napište svůj E-mail. Platbu převodem poukazujte až po potvrzení objednávky.

OBJEDNAT NOTES

Pokud objednávka ve vašem prohlížeči nebo telefonu nefunguje, objednejte si Notes E-mailem.

 

 


OBDRŽENÉ REFERENCE k Notesu 1.: Profesionální recenze od Magdaleny Čevelové a Anny Bechné z Tarotové Asociace – čtěte ZDE


Z Facebooku: Vladka Šrůtová Od patku doma , v nedeli jiz podle neho 4 výklady, super super super 🙂 🙂


12. září v 18:19

Tak jsem si od Sary minuly tyden koupil jeji notes a musim rict, ze je vybornej. Tolik obrazcu vykladu na tolik moznosti jsem ani neveril, ze snad muze byt. Ja jakozto kartar sppecializujici se na vztahove vyklady, jsem tohle hodne uvital. Zase moznost jak se podivat na vztahy hloub a dal. A nejen na vztahy. Polilo me to zase tou kapkou zive vody a tak si kazdy den z notesu vykladsm. Uzasna zalezitost. Vrele doporucuji.


Včera mi dorazil tarotový NOTEs, je proste nádherný! Som štastná, unesená, ten druhý mám pre kámošku, a už sa teším, ako budeme robiť rozklady, výklady…ďakujem 😍


 

TAROTOVÁ ŠKOLA