KDO JE TAROTSARA

VÍCE NEŽ 40 LET PRAXE VĚNOVANÝCH VÁM

Nejsem ezoterik.  Jsem čistý praktik. Vždy se snažím, abyste mi rozuměli. Nevykládám vám nesmysly, vykládám karty.  Jsem profesionál a chci být co nejlepší. Celý život se vzdělávám a pracuji pro dobré jméno kartářského řemesla. Učím se, studuji. Účastním se tarotových setkání s kolegy. Jsem členem mezinárodní a místopředsedou české Tarotové Asociace. Dodržuji etický kodex práce s klienty i svoje vlastní morální normy. Vždy pro vás pracuji zodpovědně, s maximálním úsilím najít konkrétní a účinné řešení pro vaše životní situace. Tak tomu bude i nadále, s novými možnostmi jak pro klienty, tak i pro vás, kdo chcete Tarot studovat. 

Tarotu se věnuji většinu svého života. S respektem k odkazu předků, ke kartám, vesmírným zákonitostem, i k vám, mým klientům. Podporuji vás ve vašem osobním rozvoji, vašem úsilí něco změnit, ve vaší touze poznat Tarot hlouběji.

Tarot nejen vykládám, ale i učím. Věnuji se hlavně začátečníkům, ale často je vedu dál, až kam sami chtějí. Tarot je dokonalý systém, který má odpovědi na všechny naše otázky. Důležité je, chtít se ptát a znát odpovědi. Ráda se budu věnovat i Vám. 

Žiji i pracuji v Praze, mám muže, dva syny a 4 vnoučata. Vystudovala jsem  zdravotnickou školu s nástavbou, v současné době stále pracuji ve Fyziologickém ústavu ČSAV v oddělení vývojové kardiologie. Tahle práce je naprosto skvělým protipólem Tarotovému světu, přesto má podobné zákonitosti, a tím mi umožňuje a pomáhá stále zůstávat v realitě.

Jarmila Sara Svatůňková

MOJE SLUŽBYKURZYZEPTEJTE SE[/vc_column_text][/vc_column]

Naživo se na mně můžete podívat např. ze záznamu živého vysílání v mé tréninkové skupině na FB – https://www.facebook.com/groups/tarottrenink
NEBO PROSTĚ NORMÁLNĚ PŘIJĎTE 🙂