KURZY TAROTU PRO ZAČÍNAJÍCÍ I POKROČILÉ

Tarotu se věnuji přes 40 let a více jak 20 let ho i učím. Věnuji se zejména začátečníkům, které obvykle vedu dál jako pokročilé, a někdy ještě dál, jako mistry. Záleží na každém z vás, co a jak mu bude při studiu vyhovovat, nebo jaké si stanoví sám pro sebe cíle, kterých chce dosáhnout.

Pomůžu vám ráda při každém z nich.
VŠECHNY MÉ KURZY LZE PŘEVÉST DO ONLINE FORMY nebo její kombinace – roli tedy nehraje vzdálenost ani karanténa

Můžete si vybírat z následujících forem tarotových studií:

Všechny formy kurzů je možné absolvovat i individuálně. Po dohodě lze přejít také na jinou formu výuky – např. Skype. Neváhejte se informovat o všech možnostech.

Jak to máme u nás v Tarotové škole ve vztahu ke Covid 19? Ano, jsme v Praze, ale rozhodně kolem neumírají lidé v houfech, není třeba se bát přijít či přijet. Škola je v soukromých prostorách bez přístupu cizích lidí. Omezila jsem počet účastníků v kurzech i na trénincích na polovinu, aby bylo možné zachovat odstup a v případě hezkého počasí se dokonce můžeme učit na terase. Pokud si budete přát, můžete si ponechat roušku po celou dobu trvání akce. Já ji mít nebudu, protože v ní nemohu dýchat a není mi rozumět. Desinfekce na ruce i povrchy je k dispozici, stejně jako možnost si mýt ruce. Mé plánované akce i tréninky se budou konat, pokud nebudou muset být zrušeny pro vládní nařízení, neúčast lidí, nebo nemoc. V případě tréninků lze přejít do online formy,což se účastníci včas dozví. Těším se na vás i v této složité době a věřím, že karty i my budeme fungovat ve zdraví i nadále.

Tarotová škola

Kde nás najdete: