VÝKLAD TAROTU


Tarotu se věnuji většinu svého života. S respektem k odkazu předků, ke kartám, vesmírným zákonitostem, i k vám, mým klientům. Podporuji vás ve vašem osobním rozvoji, vašem úsilí něco změnit, ve vaší touze poznat Tarot hlouběji.
Z karet nevěštím. Dokonce ani nehádám budoucnost. Nejsem věštec ani jasnovidec. Jsem kartář a umím v kartách číst. Snažím se ve spolupráci s vámi rozklíčovat momentální, nebo problematickou situaci a nalézt pro vás konkrétní řešení. Umím najít příčinu, často velmi dobře skrytou ve vašem podvědomí, protože karty vámi vytažené ji neomylně ukážou. Umím nabídnout konkrétní možnosti, jak s tím naložit. Umím vám říci, jak to bude vypadat dál, pokud uděláte tohle, a jak, pokud uděláte tamto. Realizace je potom už ve vaší režii, to za vás ani sebelepší výklad nezařídí :-). Instantní řešení neexistují, všechno obnáší nějakou práci, a obvykle to chce práci od vás samotných. Není to lehké, já vím. Často jedno z nejtěžších. Ale funguje to.

 

JAK TO U MNE CHODÍ:

 • Veškerá zaplacená doba je věnována výkladu pro vás. Pokud není potřeba celá hodina, můžete, jste-li stálými klienty, tuto dobu využít příště nebo v jiné formě konzultací – např. Skype nebo telefon.
 • Můžete přijít s připraveným seznamem otázek. Je to i docela běžné, ne vždy si v nervozitě nebo spěchu vzpomenete na vše, co jste chtěli probrat.
 • Z výkladu si můžete pořizovat zvukový  záznam, případně si vyfotit vyložené karty, nebo psát poznámky. Je běžné, že si nestihnete zapamatovat množství informací.
 • Řešíme věci, které se vás přímo týkají. Nevykládám v rámci jednoho výkladu na celou rodinu nebo kolegy z kanceláře. Ráda je přijmu, pokud přijdou osobně a budou se chtít zeptat. I oni mají stejné právo na diskrétnost, jako vy sami.
 • Pokud vám z jakéhokoli důvodu můj postup při výkladu nevyhovuje, nebojte se to říci. Pokud nenajdeme vyhovující způsob, výklad ukončíme, zaplatíte pouze čas, který jsme věnovali vaší věci, přátelsky se rozloučíme a vše je v pořádku. Stejné právo je i na mé straně.
 • Nevykládám na zdraví vaše, ani nikoho dalšího.
 • Pokud  nemůžete přijít, prosím informujte mne.
 • Děkuji Vám a vážím si toho, že ke mně nechodíte na osobní výklad s akutním respiračním onemocněním. Bohužel mám vážné onemocnění plic. Tak moc, že se mne budou týkat i slova jako transplantace. Vaše obyčejná rýma může být pro mne opravdu nebezpečná hra. NAŠTĚSTÍ MÁME MODERNÍ TECHNOLOGIE. Domluvená forma výkladu se dá změnit tak, abychom se vyhnuli možnosti vzájemného předávání bacilů, např. telefon nebo Skype, Messenger či WhatsApp, cokoli z toho Vám bude vyhovovat.

PROVOZNÍ DOBA A CENA:

V běžném provozu vykládám podle dohody a volných termínů v pracovní dny Po – Čt. Pátky jen výjimečně, pokud mohu. Je třeba se domluvit. O víkendech nevykládám vůbec. Opravdu. Zato jsou pro vás možné i dopolední termíny.

Základní osobní výklad u mne trvá 1 hodinu a jeho cena je 1500,- Kč. Pokud přetáhneme o 5 – 10 minut , nic se neděje, pokud více, jde už o další započatou půlhodinu, která je placená polovinou sazby, tedy 700,- Kč. Nebojte, upozorním vás včas.

 

Služby u mne platíte HOTOVĚ, platební KARTOU, nebo internetovým bankovnictvím QR KÓDEM

 

 

 

 

 

OBJEDNÁNÍ ONLINE: klikněte na kalendář a vyberte si volné datum a hodinu svého výkladu nebo hodinu tarotové praxe.

Dostáváte obratem potvrzení o rezervaci mailem, včetně servisu – připomínky termínu (mail), a info o veškerých případných změnách (mail).

Výhodou tohoto objednávání je:

 • je dostupné 24 hodin denně, takže si můžete vybrat termín i v době, kdy dávno spím
 • nezapomenete termín ani hodinu
 • já nezapomenu, že mám objednaného klienta, nebo neobjednám dva na jeden termín
 • kdyby se něco změnilo z mé strany, jste okamžitě informováni

Stačí kliknout na kalendář a objednat s svůj osobní nebo online výklad. Telefonické výklady je zatím stále potřeba si domluvit se mnou telefonem nebo mailem.


VÝKLADY ONLINE A TELEFONEM

Online vykládám prostřednictvím Skype, Messengeru, a telefonicky, případně dalšími možnými způsoby dle dohody. Pro tuto formu výkladů je také potřeba si předem domluvit termín, který bude vyhovovat nám oběma. Nefunguje to tak, že vykládám na zavolání, ihned. Přece jen je potřeba aspoň trochu klidu a soukromí. Doba výkladu je také počítána na hodinu času, ale můžete si objednat i menší časový úsek, pokud máte jen jednu jednoduchou otázku.
Platba,
pokud nejste stálými klienty, je žádána předem, a to tak, aby dopoledne před domluveným termínem výkladu již byla připsána na účet. Pokud z nějakých důvodů není možné výklad uskutečnit, a vaše platba již byla odeslána, zaplacené peníze vracím obratem.

Cena telefonických výkladů je stejná, jako u osobních výkladů, ale může být plánována a účtována po 10 minutách –  tedy základní cena je za 10 minut 250,- . Tato doba obvykle zcela dobře stačí ke stručnému výkladu. V případě, že budeme potřebovat času více, a nemáte předplatné, výklad vždy dokončíme a na úhradě se domluvíme operativně během výkladu.


ROČNÍ VÝKLAD

Výklad můžete obdržet písemně v těchto formách:

 1. výklad na jeden rok na období od narozenin do narozenin, kdy je vzata v úvahu vaše osobní roční karta. (počítá se z data narození) a její vlivy na váš život v tomto období.
 2. výklad na jeden rok obecně počínaje měsícem po zadání – tedy např. od července do července dalšího roku, nebo jako klasický novoroční výklad. Cena ročního výkladu je 1000,- Kč

 

KONZULTACE VAŠICH VÝKLADŮ

Můžete se na mne obrátit, pokud potřebujete jednorázovou výpomoc, radu, tedy ne kurz. Jde např. o interpretaci obtížnějšího výkladu, nebo další názor na nějaké větší rozložení karet, upřesnění nebo rozšíření náhledu na váš vlastní výklad, kdy si nejste jisti. Tuto službu využijí hlavně začínající kolegové, kteří si potřebují potvrdit svůj pohled na věc, nebo jen konzultovat nějakou část výkladu, který pro někoho dělali. Jde vždy jen o druhý pohled, nefunguje to tedy tak, že za vás výklad vypracuji. Jen probereme další náhled na ten, který jste zpracovali vy sami.
Cena za tuto konzultaci je do půl hodiny 300,- Kč. Konzultace poskytuji osobně i telefonicky, termín je potřeba si vyžádat předem. Zavolejte a domluvíme se operativně.


CENÍK VŠEHO

CENÍK

 

OBJEDNAT VÝKLAD

Objednat se můžete i telefonicky na: 777 128 363, nebo E-mailem: info@tarotsara.cz

 


Vaše vyplněné osobní údaje – E-mail – slouží pouze pro účely objednávky výkladu nebo klientského programu a související konverzaci.Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE