VÝKLAD TAROTU


Tarotu se věnuji se většinu svého života. S respektem k odkazu předků, ke kartám, vesmírným zákonitostem, i k vám, mým klientům. Podporuji vás ve vašem osobním rozvoji, vašem úsilí něco změnit, ve vaší touze poznat Tarot hlouběji.
Z karet nevěštím. Dokonce ani nehádám budoucnost. Snažím se ve spolupráci s vámi rozklíčovat momentální, nebo problematickou situaci a nalézt pro vás konkrétní řešení. Umím najít příčinu, často velmi dobře skrytou ve vašem podvědomí. Umím nabídnout konkrétní možnosti, jak s ní naložit. Umím vám říci, jak to bude vypadat dál, pokud uděláte tohle, a jak, pokud uděláte tamto. Realizace je potom už ve vaší režii, to za vás ani sebelepší výklad nezařídí 🙂

OSOBNÍ VÝKLADY A INDIVIDUÁLNÍ KURZY FUNGUJÍ BEZE ZMĚN!

 

JAK TO U MNE CHODÍ:

 • Veškerá zaplacená doba je věnována výkladu pro vás. Pokud není potřeba celá hodina, můžete, jste-li stálými klienty nebo máte předplatné, tuto dobu využít příště nebo v jiné formě konzultací – např. Skype nebo telefon.
 • Můžete přijít s připraveným seznamem otázek. Je to i docela běžné, ne vždy si v nervozitě nebo spěchu vzpomenete na vše, co jste chtěli probrat.
 • Z výkladu si můžete pořizovat zvukový  záznam, případně si vyfotit vyložené karty, nebo psát poznámky. Je běžné, že si nestihnete zapamatovat množství informací.
 • Řešíme věci, které se vás přímo týkají. Nevykládám v rámci jednoho výkladu na celou rodinu nebo kolegy z kanceláře. Ráda je přijmu, pokud přijdou osobně a budou se chtít zeptat. I oni mají stejné právo na diskrétnost, jako vy sami.
 • Pokud vám z jakéhokoli důvodu můj postup při výkladu nevyhovuje, nebojte se to říci. Pokud nenajdeme vyhovující způsob, výklad ukončíme, zaplatíte pouze čas, který jsme věnovali vaší věci, přátelsky se rozloučíme a vše je v pořádku. Stejné právo je i na mé straně.
 • Nevykládám na zdraví vaše, ani nikoho dalšího.
 • Pokud  nemůžete přijít, prosím informujte mne.
 • Děkuji Vám a vážím si toho, že ke mně nechodíte na osobní výklad s akutním respiračním onemocněním. Bohužel mám vážné onemocnění plic. Tak moc, že se mne budou týkat i slova jako transplantace. Vaše obyčejná rýma může být pro mne opravdu nebezpečná hra. NAŠTĚSTÍ MÁME MODERNÍ TECHNOLOGIE. Domluvená forma výkladu se dá změnit tak, abychom se vyhnuli možnosti vzájemného předávání bacilů, např. telefon nebo Skype, Messenger či Whatsapp, cokoli z toho Vám bude vyhovovat.
  * VYKLÁDÁM I V DOBĚ COVIDOVÉ. Já sama jsem sledovaná a vy jste zodpovědní a s bacily a viry ke mně nechodíte :-). Desinfekci na ruce mám a pokud budete chtít, můžete si nechat i roušku. Já ji mít nebudu, protože v ní nemohu dýchat a není mi rozumět.

PROVOZNÍ DOBA A CENA: 

V běžném provozu vykládám podle dohody a volných termínů v pracovní dny. O víkendech nevykládám. Opravdu. Nově jsou pro vás možné i dopolední temíny.

Základní osobní výklad u mne trvá 1 hodinu a jeho cena je 1500,- Kč. Pokud přetáhneme o 5 – 10 minut , nic se neděje, pokud více, jde už o další započatou půlhodinu, která je placená polovinou sazby, tedy 700,- Kč. Nebojte, upozorním vás včas.

Služby u mne platíte HOTOVĚ, platební KARTOU, nebo internetovým bankovnictvím QR KÓDEM

Pokud se rozhodnete mých služeb využívat i v budoucnu je možné si zřídit klientské předplatné, kdy můžete využít kromě výhodnějších cen také možnosti převádět si nevyužitý čas, nebo využít i jiné formy služeb a máte nárok na 15 – 30 minut konzultace navíc, kdy můžeme ještě dodatečně třeba telefonicky dořešit některé otázky, související s vaším původním výkladem.

 

 

 

OBJEDNÁNÍ ONLINE: klikněte a vyberte si volné datum a hodinu svého výkladu nebo online tarotové praxe.

Dostáváte obratem potvrzení o rezervaci mailem, včetně servisu – připomínky termínu (mail), a info o veškerých případných změnách (mail + SMS).

Výhodou tohoto objednávání je:

 • je dostupné 24 hodin denně, takže si můžete vybrat termín i v době, kdy dávno spím
 • nezapomenete termín ani hodinu
 • já nezapomenu, že mám objednaného klienta, nebo neobjednám dva na jeden termín
 • kdyby se něco změnilo z mé strany, jste okamžitě informováni

Stačí kliknout na kalendář a objednat s svůj osobní výklad. Nebo tarotovou praxi online. Telefonické a online výklady je zatím stále potřeba si domluvit se mnou telefonem nebo mailem.


VÝKLADY ONLINE A TELEFONEM

Online vykládám prostřednictvím Skype, Messengeru, Hangouts, Jitsi a Zoom, případně dalšími možnými způsoby dle dohody. Pro tuto formu výkladů je také potřeba si předem domluvit termín, který bude vyhovovat nám oběma. Nefunguje to tak, že vykládám na zavolání, ihned. Přece jen je potřeba aspoň trochu klidu a soukromí.
Platba,
pokud nejste stálými klienty, je žádána předem, a to tak, aby dopoledne před domluveným termínem výkladu již byla připsána na účet. Pokud z nějakých důvodů není možné výklad uskutečnit, a vaše platba již byla odeslána, zaplacené peníze vracím obratem.

Cena online i telefonických výkladů je stejná, jako u osobních výkladů, jen je plánována a účtována po 10 minutách –  tedy základní cena je za 10 minut 250,- . Tato doba obvykle zcela dobře stačí ke stručnému výkladu. V případě, že budeme potřebovat času více, a nemáte předplatné, výklad vždy dokončíme a na úhradě se domluvíme operativně během výkladu.

KLIENT NA DOPORUČENÍ

Doporučení je obvyklý a oblíbený způsob mezi klienty i kartáři. I já jsem ráda, pokud ke mně přichází noví klienti na základě doporučení osoby, které věří a která má se mnou a mou prací osobní zkušenost. Proto zavádím zvýhodnění pro doporučené klienty i samotné doporučitele. Předpokladem je, že mi můj stávající klient dá vědět, že mne doporučil tomu a tomu, a ten někdo potom skutečně přijde. Samozřejmě se člověk, kterému jsem byla doporučena může ohlásit sám a domluvit si termín, ale je potřeba sdělit, na čí doporučení přichází.
Všichni doporučení klienti i jejich doporučitelé budou mít slevu 300,- Kč na jeden svůj výklad, která platí okamžikem osobní návštěvy doporučeného klienta. Nelze tedy uplatnit slevu za doporučení, kde zatím tato návštěva neproběhla, a neplatí ani pro doporučení telefonických a online výkladů.

KONZULTACE VÝKLADŮ

Můžete se na mne obrátit, pokud potřebujete jednorázovou výpomoc, radu, tedy ne kurz. Jde např. o interpretaci obtížnějšího výkladu, nebo další názor na nějaké větší rozložení karet, upřesnění nebo rozšíření náhledu na váš vlastní výklad, kdy si nejste jisti. Tuto službu využijí hlavně začínající kolegové, kteří si potřebují potvrdit svůj pohled na věc, nebo jen konzultovat nějakou část výkladu, který pro někoho dělali. Jde vždy jen o druhý pohled, nefunguje to tedy tak, že za vás výklad vypracuji. Jen proberem další náhled na ten, který jste zpracovali vy sami.
Cena za tuto konzultaci je do půl hodiny 300,- Kč. Konzultace poskytuji osobně i telefonicky, termín je potřeba si vyžádat předem. Zavolejte a domluvíme se operativně.

DALŠÍ SLUŽBY NAJDETE ZDE:

OBJEDNÁVKA VÝKLADU – použijte pro ostatní typy výkladů – telefon, a online výklady – Skype, messenger, Whatsapp apod.

Objednat se můžete i telefonicky na: 777 128 363, nebo E-mailem: info@tarotsara.cz


Systém PŘEDPLATNÉHO pro stálé klienty. JAK DOSÁHNOUT CENY NIŽŠÍ AŽ O 400,- KČ ? JE TO SNADNÉ! CHCETE SE PŘIDAT?

Vaše vyplněné osobní údaje – E-mail – slouží pouze pro účely objednávky výkladu nebo klientského programu a související konverzaci.Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE