POTÍŽE S DVORNÍMI KARTAMI? S TÍM JE KONEC!

Nyní je možné si zakoupit nový čtyřdílný offline kurz a uvidíte, že si nakonec budete dobře rozumět!
Cena: 1150,- Kč    


KARTA TÝDNE 24. – KRÁLOVNA MEČŮ

KRÁLOVNA MEČŮ Tato královna toho hodně ví ze svých osobních zkušeností, z rozsáhlé četby i z pozorování života kolem. Pokud chce, je schopna si s každým popovídat téměř o čemkoli. Je to dobrá a nápomocná přítelkyně, i když o ní často říkají, že nemá žádné emoce.

KARTA TÝDNE 23. – VŮZ

VŮZ v případě této karty lze doporučit odvahu. Možnosti totiž nyní jsou. Bude hodně záležet na našem přístupu k životu. Vůz, na kterém sedíme, můžeme řídit, anebo se jím nechat vézt a ponechat na něm to rozhodnutí KAM nás poveze.

KARTA TÝDNE 22. – CÍSAŘ

CÍSAŘ přináší schopnost vědět, co chcete a také toho dosáhnout.  Představuje přímočarost, ochotu převzít zodpovědnost, realističnost, střízlivost, řád, srozumitelnost a důslednost.   Také potřebu mít kontrolu nad svým životem, svým prostředím, svým tělem, svým duševním rozpoložením a svými činy.

KARTA TÝDNE 21. – ESO POHÁRŮ

ESO POHÁRŮ Tato karta, jako ostatně každé Eso, představuje dar. Může mít podobu nového milostného zájmu, tvůrčí touhy, nebo duchovního probuzení. V této době bude váš život plný možností a radostných emocí.  Tento čas potěší vaše srdce.

KARTA TÝDNE 20. – LUNA

MĚSÍC tahle karta sebou často nosí období nějakého tápání, nejistoty. Měsíc je zároveň hrozivý i krásný, a objevuje se zpravidla v situacích, ve kterých se nedovedeme dobře orientovat, a to v nás vzbuzuje pocity nejistoty.

KARTA TÝDNE 19. – DVOJKA HOLÍ

DVOJKA HOLÍ Nacházíte se na křižovatce. Správná volba je nejasná, přinejmenším z hlediska logiky, protože je zde příliš mnoho neznámých. Hole se však netýkají logiky, ale inspirace a odvahy. Následujte své srdce a statečně se vydejte vpřed.

KARTA TÝDNE 18. – MÁG

MÁG je archetypem úspěšného člověka. Vstřebává všechny vesmírné síly, aby dosáhl cíle. Tato karta obsahuje vzdělání, vědění a moudrost, a také umění vládnout situaci nenápadně a zpoza dění. Je to karta snah a šikovnosti.

KARTA TÝDNE 17. – DEVÍTKA PENTAKLŮ

DEVÍTKA PENTAKLŮ tahle karta v principu znamená dosažení dobrých věcí. Nejenže je pravděpodobné, že budete prosperovat, ale budou se vám dařit i ostatní záležitosti a to takovým způsobem, že z toho budete mít dobrý pocit.

KARTA TÝDNE 16. – PĚTKA HOLÍ

PĚTKA HOLÍ Aktivní lidé mohou tuto kartu považovat za nejlepší z balíčku, pasivnějším, kteří se neradi setkávají s těžkostmi, může přinést nervozitu a nepříjemné pocity.Máte možnost získat vynikající zkušenost, která se bude později hodit. Nečekejte, že vás události nechají v klidu. Budete muset změřit síly.

KARTA TÝDNE 15. – TROJKA POHÁRŮ

TROJKA POHÁRŮ je radostná karta, která představuje čas oslavování a vzájemné podpory. Jde o projev uznání a vděčnosti vůči rodině, přátelům i celému společenství a všemu, co přinášejí do našeho života, a to často v podobě oslav svátků, narozenin, výročí a podobně.

KARTA TÝDNE 14. – TROJKA PENTAKLŮ

TROJKA PENTAKLŮ (DISKŮ) je přímo vynikající kartou pro oblast studia. Slibuje složení zkoušek a přestup výš.  Je výtečná i v pracovní oblasti, kde může souviset s povýšením nebo pochvalou. Tahle karta je znamením, že se všechno daří dobře. 

KARTA TÝDNE 13. – BLÁZEN

BLÁZEN většinou navozuje představu nových začátků a dětinského nadšení ze života. Představuje tu část nás samých, která se probudí k životu ve chvíli, kdy se zamilujeme, zatoužíme po dobrodružství, nebo hledáme rychlé odpovědi.

KARTA TÝDNE 12. – HVĚZDA

HVĚZDA Inspirace, dokonalá láska, odhalení pravda, směr konejší, poskytuje útěchu, vedení a slibuje štěstí i v případě, že se události vyvíjejí i jinak, než bychom si momentálně přáli. Dokonce, i když vám vašich 5 smyslů říká něco jiného, zaměřte se pouze na naději, která se nabízí.

KARTA TÝDNE 11. – OSM PENTAKLŮ

OSM PENTAKLŮ Zkušenost, píle, disciplína, znalosti Trpělivost a vytrvalost v jednom, přinese úspěch i v tom dalším – všechno souvisí se vším. Pracujeme, moříme se s drobnostmi a věnujeme pozornost i tomu nejmenšímu detailu. A někdy zase ne…

KARTA TÝDNE 10. – DVOJKA HOLÍ

DVOJKA HOLÍ Úspěch, odvaha, světské touhy, osobní moc Nacházíte se na křižovatce. Správná volba je nejasná, přinejmenším z hlediska logiky, protože je zde příliš mnoho neznámých. Hole se však netýkají logiky, ale inspirace a odvahy. Následujte své srdce a statečně se vydejte vpřed.

KARTA TÝDNE 9. – ČTYŘKA HOLÍ

ČTYŘKA HOLÍ Oslava, potěšení, spontánnost, svobodaZdar přináší dobrou náladu a s dobrou náladou se věci o to více daří.  Na povrchu jde o kartu klidu a radosti, v hloubi ale k tomu vyjadřuje, že probíhá období plného tvoření.

KARTA TÝDNE 8. – ŠEST MEČŮ

ŠEST MEČŮ Je tu okamžik, kdy je potřeba bez problémů za sebou nechat staré břehy. Opouštíte špatnou situaci a směřujete k řešení. Ačkoli se ubíráte správným směrem, 6. mečů vám připomíná, že je potřeba mít na paměti potíže, jimiž jste prošli a poučit se z nich.

KARTA TÝDNE 7. – TROJKA HOLÍ

Tahle karta je vcelku pozitivní – většinou vypovídá o tom, že vaše snažení stojí na pevných základech

KARTA TÝDNE 6. – OSM HOLÍ

OSM HOLÍ Tato karta symbolizuje rychlost, nečekanou událost, překotné dění. Něco je ve vzduchu, a blíží se to velmi rychle, možná, že to už je dokonce tady. Věci se daly do pohybu a stanou se daleko dříve, než bychom tušili.

KARTA TÝDNE 5. – ESO PENTAKLŮ

ESO PENTAKLŮ Tato karta sebou přináší dar šťastných okolností, příležitost k materiálnímu zisku, nebo zlepšení zdraví. Představuje prostě něco pevného, praktického a spolehlivého. Je to zárodek budoucích dobrých věcí.

KARTA TÝDNE 4. – ČTYŘKA MEČŮ

toto je karta pauzy a přestávky. Často vychází tehdy, když nemůžete v dotazované věci nebo daném období nic dělat. Ne proto, že byste nechtěli, ale proto, že to nelze.

KARTA TÝDNE 3. – SLUNCE

XIX. SLUNCE je v praxi kartou veskrze pozitivní. Většinou slibuje štěstí a úspěch v dotazovaných záležitostech, také zisk v libovolném smyslu slova. Může znamenat i nápady, které budou mít úspěch, nebo přinesou peníze.

KARTA TÝDNE 2. – VELEKNĚŽKA

VELEKNĚŽKA Tato karta je symbolem všeho neznámého. Všechno ví, ale nic neprozradí a střeží veškerá tajemství podvědomí. Představuje spojnici mezi tím, co vypadá jako skutečný svět a všemi ostatními světy. S touto kartou nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a toho, co působí jako očividná skutečnost.

KARTA TÝDNE 1. – MÁG

MÁG Mág je archetypem úspěšného člověka. Vstřebává všechny vesmírné síly, aby dosáhl cíle. Tato karta obsahuje vzdělání, vědění a moudrost, a také umění vládnout situaci nenápadně a zpoza dění. 

TAROTOVÁ ŠKOLA: