NOVINKY:
Tajemství dozrálo. Moje vlastní tarotová sada je na světě! Máme téměř vyprodáno, dotisk 50 ks od velikosti bude. Definitivně poslední. Bližší info ZDE


KARTA TÝDNE

KARTA TÝDNE 21. – BLÁZEN

BLÁZEN většinou navozuje představu nových začátků a dětinského nadšení ze života. Představuje tu část nás samých, která se probudí k životu ve chvíli, kdy se zamilujeme, zatoužíme po dobrodružství, nebo hledáme rychlé odpovědi.

PUZZLE 21.

KARTA TÝDNE 20. – SEDM MINCÍ

SEDMIČKA MINCÍ Tato karta prověří vaši trpělivost a říká, ať si uděláte přestávku.  Věci se budou hýbat kupředu jen pomalu a není moc toho, co byste mohli nyní udělat. Důležité bude nespěchat.  Sedmička pentaklů znamená trvalý, ale neukvapený růst, který si žádá klid, trpělivost a čas při

KARTA TÝDNE 19. – KRÁLOVNA MEČŮ

KRÁLOVNA MEČŮ tato královna toho hodně ví ze svých osobních zkušeností, z rozsáhlé četby i z pozorování života kolem. Pokud chce, je schopna si s každým popovídat téměř o čemkoli. Je to dobrá a nápomocná přítelkyně, i když o ní často říkají, že nemá žádné emoce.

KARTA TÝDNE 18. – DVOJKA POHÁRŮ

DVOJKA POHÁRŮ tato karta je jednou z nejkrásnějších karet Tarotu.  Přichází s ní příslib silného a vášnivého vztahu, který přináší do života sílu a krásu. Ačkoli se dá interpretovat i na vztahy přátelské a obchodní, v praxi se v naprosté většině vztahuje hlavně k věcem vztahovým, tedy

KARTA TÝDNE 17. – CÍSAŘ

CÍSAŘ přináší schopnost vědět, co chcete a také toho dosáhnout. Představuje přímočarost, ochotu převzít zodpovědnost, realističnost, střízlivost, řád, srozumitelnost a důslednost. Také potřebu mít kontrolu nad svým životem, svým prostředím, svým tělem, svým duševním rozpoložením a svými činy.

KARTA TÝDNE 16. – SEDM PENTAKLŮ

SEDM PENTAKLŮ Tato karta prověří vaši trpělivost a říká, ať si uděláte přestávku. Věci se budou hýbat kupředu jen pomalu a není moc toho, co byste mohli nyní udělat. Důležité bude nespěchat. Sedmička pentaklů znamená trvalý, ale neukvapený růst, který si žádá klid, trpělivost a čas při

KARTA TÝDNE 15. – SÍLA

SÍLA Síla sebou nese znamení dychtivosti, odvahy, nasazení, energie, vášně. V tomto období jsme vybaveni tvořivou energií, charismatem, schopností užívat si života s rozkoší a vášní, a také využívat osobní moci k překonání překážek.

KARTA TÝDNE 14. – OSM HOLÍ

OSM HOLÍ Tato karta symbolizuje rychlost, nečekanou událost, překotné dění. Něco je ve vzduchu, a blíží se to velmi rychle, možná, že to už je dokonce tady. Věci se daly do pohybu a stanou se daleko dříve, než bychom tušili.

KARTA TÝDNE 13. – DESET POHÁRŮ

DESET POHÁRŮ Tato karta představuje vyzrálou formu vztahů. Neznamená nic více, ani nic méně, než dokonalý rodinný život, nebo jeho prvky – bezpečné, příjemné místo k bydlení, lidé – přátelé a rodina, s nimiž sdílíte život.

KARTA TÝDNE 12. – DEVÍTKA MINCÍ

DEVÍTKA MINCÍ (PENTAKLŮ) tahle karta v principu znamená dosažení dobrých věcí. Nejenže je pravděpodobné, že budete prosperovat, ale budou se vám dařit i ostatní záležitosti a to takovým způsobem, že z toho budete mít dobrý pocit.

KARTA TÝDNE 11. – TROJKA POHÁRŮ

TROJKA POHÁRŮ je radostná karta, která představuje čas oslavování a vzájemné podpory. Jde o projev uznání a vděčnosti vůči rodině, přátelům i celému společenství a všemu, co přinášejí do našeho života, a to často v podobě oslav svátků, narozenin, výročí a podobně.

KARTA TÝDNE 10. – ŠEST HOLÍ

ŠESTKA HOLÍ Toto je karta vítězství. Máte důvod k optimismu a potěšitelné vyhlídky na to, že na cestě k vám jsou dobré zprávy. Každé dílo, k němuž přiložíte ruku, bude prosperovat a vy se budete z tohoto vítězství radovat.

KARTA TÝDNE 9. – ČTYŘKA HOLÍ

ČTYŘKA HOLÍ Zdar přináší dobrou náladu a s dobrou náladou se věci o to více daří. Na povrchu jde o kartu klidu a radosti, v hloubi ale k tomu vyjadřuje, že probíhá období plného tvoření, tahle karta je často vázána na radost z práce – a dá

KARTA TÝDNE 8. – ŠESTKA POHÁRŮ

ŠESTKA POHÁRŮ se často objevuje v okamžicích, kdy člověk vnitřně prožívá něco zvláštního, neobvyklého – a často může mít neoprávněnou obavu, že se „zbláznil“. Pocity bývají silné, euforické, nadnesené, logická kontrola je vyřazena.

KARTA TÝDNE 7. -VELEKNĚŽKA

VELEKNĚŽKA Tato karta je symbolem všeho neznámého. Všechno ví, ale nic neprozradí a střeží veškerá tajemství podvědomí. Představuje spojnici mezi tím, co vypadá jako skutečný svět a všemi ostatními světy.

KARTA TÝDNE 6. – ESO MEČŮ

ESO MEČŮ Eso vždy znamená nějakou příležitost, nebo počátek Zde jde o příležitost uplatnit rozum, intelekt, ducha a objektivitu. Je to karta mravní síly a rozhodnosti. Musíte k sobě být tak čestní, jak jen dokážete.

KARTA TÝDNE 5. – MÁG

MÁG je archetypem úspěšného člověka. Vstřebává všechny vesmírné síly, aby dosáhl cíle. Tato karta obsahuje vzdělání, vědění a moudrost, a také umění vládnout situaci nenápadně a zpoza dění. Je to karta snah a šikovnosti.

KARTA TÝDNE 4. – ŠEST POHÁRŮ

ŠEST POHÁRŮ Tato karta se často objevuje v okamžicích, kdy člověk vnitřně prožívá něco zvláštního, neobvyklého – a často může mít neoprávněnou obavu, že se „zbláznil“. Pocity bývají silné, euforické, nadnesené, logická kontrola je vyřazena.

KARTA TÝDNE 3. – ESO POHÁRŮ

ESO POHÁRŮ Tato karta, jako ostatně každé Eso, představuje dar. Může mít podobu nového milostného zájmu, tvůrčí touhy, nebo duchovního probuzení. V této době bude váš život plný možností a radostných emocí.  Tento čas potěší vaše srdce.

KARTA TÝDNE 2. – ESO HOLÍ

ESO HOLÍ Stejně, jako ostatní Esa symbolizuje i tohle nějaký začátek, spolu se schopností přemýšlet o nových, originálních začátcích. Protože jsou hole zasvěceny energii a aktivnímu postoji, symbolizuje tohle Eso činnost, vedoucí k výsledkům a zaměřenou do vnějšího světa.

KARTA TÝDNE 1/2024 – DEVĚT PENTAKLŮ

DEVĚT PENTAKLŮ tahle karta v principu znamená dosažení dobrých věcí. Nejenže je pravděpodobné, že budete prosperovat, ale budou se vám dařit i ostatní záležitosti a to takovým způsobem, že z toho budete mít dobrý pocit.

KARTA TÝDNE 52. – VELEKNĚŽKA

VELEKNĚŽKA Tato karta je symbolem všeho neznámého. Všechno ví, ale nic neprozradí a střeží veškerá tajemství podvědomí. Představuje spojnici mezi tím, co vypadá jako skutečný svět a všemi ostatními světy.

KARTA TÝDNE 51. – 2 POHÁRY

DVOJKA POHÁRŮ tato karta je jednou z nejkrásnějších karet Tarotu.  Přichází s ní příslib silného a vášnivého vztahu, který přináší do života sílu a krásu.

KARTA TÝDNE 50. – 9. POHÁRŮ

DEVĚT POHÁRŮ je kartou spokojenosti a radostného požitku. Říká se jí také karta splněných přání. Slibuje, že dostanete, po čem toužíte. Věci jsou dobré, a líbí se Vám takto. Otvírá se prostor pro spokojenost a štěstí, je dána zelená prosperitě, dobrému zdraví a vítězství.

KARTA TÝDNE 48. – KOLO

KOLO tahle karta je zasvěcena štěstí a příležitosti. Háček je v tom, že štěstí někdy přijde, a někdy zase ne… Je na vás abyste si zvolili cestu, která povede k lepšímu životu.