TAROT PODLE ŽIVLŮ

Roční kombinovaný kurz vás provede malými Arkánami a konečně budete jako ve svém živlu!


POTÍŽE S DVORNÍMI KARTAMI? S TÍM JE KONEC!

Nyní je možné si zakoupit nový čtyřdílný offline kurz a uvidíte, že si nakonec budete dobře rozumět!


KARTA TÝDNE 38. – SLUNCE

SLUNCE je v praxi kartou veskrze pozitivní. Většinou slibuje štěstí a úspěch v dotazovaných záležitostech a také zisk v libovolném smyslu slova. Může znamenat i nápady, které budou mít úspěch, nebo přinesou peníze.

KARTA TÝDNE 37. – ESO PENTAKLŮ

ESO PENTAKLŮ Tato karta sebou přináší dar šťastných okolností, příležitost k materiálnímu zisku, nebo zlepšení zdraví. Představuje prostě něco pevného, praktického a spolehlivého. Je to zárodek budoucích dobrých věcí. Použijte energie tohoto okamžiku k započetí něčeho nového pro budoucnost.

KARTA TÝDNE 36. – TROJKA POHÁRŮ

TROJKA POHÁRŮ je radostná karta, která představuje čas oslavování a vzájemné podpory. Jde o projev uznání a vděčnosti vůči rodině, přátelům i celému společenství a všemu, co přinášejí do našeho života, a to často v podobě oslav svátků, narozenin, výročí a podobně.

KARTA TÝDNE 35. – POUSTEVNÍK

POUSTEVNÍK tato karta ilustruje hledání pravdy. Nikoli intuitivní pravdy Velekněžky, ani naučené pravdy Veleknězovy. Tou, kterou potřebujete, je vaše vlastní pravda. Možná si budete prostě potřebovat odpočinout od společnosti bezohledných kariéristů i názorů jiných lidí a místo toho zformulovat své vlastní.

KARTA TÝDNE 34. – ČTYŘKA HOLÍ

ČTYŘKA HOLÍ Zdar přináší dobrou náladu a s dobrou náladou se věci o to více daří. Na povrchu jde o kartu klidu a radosti, v hloubi ale k tomu vyjadřuje, že probíhá období plného tvoření, tahle karta je často vázána na radost z práce – a dá

KARTA TÝDNE 33. – ESO MEČŮ

ESO MEČŮ eso vždy znamená nějakou příležitost, nebo počátek Zde jde o příležitost uplatnit rozum, intelekt, ducha a objektivitu. Je to karta mravní síly a rozhodnosti.

KARTA TÝDNE 32. – ĎÁBEL

ĎÁBEL jeho jméno je odvozeno z latinského diabolos – protivník. Ve skutečnosti je to náš vnitřní ďábel, jež je obvykle příčinou našich problémů, vyvolaných nedostatkem sebevědomí, neznalostí, nebo klamem. Můžeme něco nalhávat i sami sobě.

KARTA TÝDNE 31. – CÍSAŘOVNA

CÍSAŘOVNA Karta Císařovny naznačuje, že vstupujeme na plodnou půdu, na níž se bude dařit všemu novému a kde se toto nové bude moci bohatě rozvinout. Císařovna je spojena s přírodou, uměním, krásou a elegancí, a představuje také kreativní, pečovatelský rys člověka.

KARTA TÝDNE 30. – PÁŽE HOLÍ

PÁŽE HOLÍ představuje osobnost plnou života a energie, hravou, která touží poznávat život a zkoušet vše nové a nepoznané. Život miluje a je věrným přítelem či přítelkyní. Vypovídá o těch vašich rysech, pro které je typická lehkost a společenskost, energičnost a živost.

KARTA TÝDNE 29. – ŠESTKA HOLÍ

ŠESTKA HOLÍ Toto je karta vítězství. Máte důvod k optimismu a potěšitelné vyhlídky na to, že na cestě k vám jsou dobré zprávy. Každé dílo, k němuž přiložíte ruku, bude prosperovat a vy se budete z tohoto vítězství radovat. Přinese nejen osobní uspokojení, ale v určité míře

KARTA TÝDNE 28.- DVOJKA MEČŮ

DVOJKA MEČŮ představuje jakousi „patovou“ situaci, ať už zapříčiněnou naší neschopností či neochotou se nějak rozhodnout nebo tím, že prostě není ten vhodný čas jakékoli rozhodnutí činit. Tato karta může symbolizovat naši vnitřní nejistotu, pochybnosti, kdy se snažíme pochopit obtížný problém, ale jeho pochopení nemusí vést k

KARTA TÝDNE 27. – ŠESTKA POHÁRŮ

ŠESTKA POHÁRŮ se často objevuje v okamžicích, kdy člověk vnitřně prožívá něco zvláštního, neobvyklého – a často může mít neoprávněnou obavu, že se „zbláznil“. Pocity bývají silné, euforické, nadnesené, logická kontrola je vyřazena.

KARTA TÝDNE 26. – TROJKA POHÁRŮ

TROJKA POHÁRŮ je radostná karta, která představuje čas oslavování a vzájemné podpory. Jde o projev uznání a vděčnosti vůči rodině, přátelům i celému společenství a všemu, co přinášejí do našeho života, a to často v podobě oslav svátků, narozenin, výročí a podobně.

KARTA TÝDNE 25. – 9.PENTAKLŮ

DEVÍTKA PENTAKLŮ tahle karta v principu znamená dosažení dobrých věcí. Nejenže je pravděpodobné, že budete prosperovat, ale budou se vám dařit i ostatní záležitosti a to takovým způsobem, že z toho budete mít dobrý pocit.

KARTA TÝDNE 24. – KRÁLOVNA MEČŮ

KRÁLOVNA MEČŮ Tato královna toho hodně ví ze svých osobních zkušeností, z rozsáhlé četby i z pozorování života kolem. Pokud chce, je schopna si s každým popovídat téměř o čemkoli. Je to dobrá a nápomocná přítelkyně, i když o ní často říkají, že nemá žádné emoce.

KARTA TÝDNE 23. – VŮZ

VŮZ v případě této karty lze doporučit odvahu. Možnosti totiž nyní jsou. Bude hodně záležet na našem přístupu k životu. Vůz, na kterém sedíme, můžeme řídit, anebo se jím nechat vézt a ponechat na něm to rozhodnutí KAM nás poveze.

KARTA TÝDNE 22. – CÍSAŘ

CÍSAŘ přináší schopnost vědět, co chcete a také toho dosáhnout.  Představuje přímočarost, ochotu převzít zodpovědnost, realističnost, střízlivost, řád, srozumitelnost a důslednost.   Také potřebu mít kontrolu nad svým životem, svým prostředím, svým tělem, svým duševním rozpoložením a svými činy.

KARTA TÝDNE 21. – ESO POHÁRŮ

ESO POHÁRŮ Tato karta, jako ostatně každé Eso, představuje dar. Může mít podobu nového milostného zájmu, tvůrčí touhy, nebo duchovního probuzení. V této době bude váš život plný možností a radostných emocí.  Tento čas potěší vaše srdce.

KARTA TÝDNE 20. – LUNA

MĚSÍC tahle karta sebou často nosí období nějakého tápání, nejistoty. Měsíc je zároveň hrozivý i krásný, a objevuje se zpravidla v situacích, ve kterých se nedovedeme dobře orientovat, a to v nás vzbuzuje pocity nejistoty.

KARTA TÝDNE 19. – DVOJKA HOLÍ

DVOJKA HOLÍ Nacházíte se na křižovatce. Správná volba je nejasná, přinejmenším z hlediska logiky, protože je zde příliš mnoho neznámých. Hole se však netýkají logiky, ale inspirace a odvahy. Následujte své srdce a statečně se vydejte vpřed.

KARTA TÝDNE 18. – MÁG

MÁG je archetypem úspěšného člověka. Vstřebává všechny vesmírné síly, aby dosáhl cíle. Tato karta obsahuje vzdělání, vědění a moudrost, a také umění vládnout situaci nenápadně a zpoza dění. Je to karta snah a šikovnosti.

KARTA TÝDNE 17. – DEVÍTKA PENTAKLŮ

DEVÍTKA PENTAKLŮ tahle karta v principu znamená dosažení dobrých věcí. Nejenže je pravděpodobné, že budete prosperovat, ale budou se vám dařit i ostatní záležitosti a to takovým způsobem, že z toho budete mít dobrý pocit.

KARTA TÝDNE 16. – PĚTKA HOLÍ

PĚTKA HOLÍ Aktivní lidé mohou tuto kartu považovat za nejlepší z balíčku, pasivnějším, kteří se neradi setkávají s těžkostmi, může přinést nervozitu a nepříjemné pocity.Máte možnost získat vynikající zkušenost, která se bude později hodit. Nečekejte, že vás události nechají v klidu. Budete muset změřit síly.

KARTA TÝDNE 15. – TROJKA POHÁRŮ

TROJKA POHÁRŮ je radostná karta, která představuje čas oslavování a vzájemné podpory. Jde o projev uznání a vděčnosti vůči rodině, přátelům i celému společenství a všemu, co přinášejí do našeho života, a to často v podobě oslav svátků, narozenin, výročí a podobně.

KARTA TÝDNE 14. – TROJKA PENTAKLŮ

TROJKA PENTAKLŮ (DISKŮ) je přímo vynikající kartou pro oblast studia. Slibuje složení zkoušek a přestup výš.  Je výtečná i v pracovní oblasti, kde může souviset s povýšením nebo pochvalou. Tahle karta je znamením, že se všechno daří dobře. 

KARTA TÝDNE 13. – BLÁZEN

BLÁZEN většinou navozuje představu nových začátků a dětinského nadšení ze života. Představuje tu část nás samých, která se probudí k životu ve chvíli, kdy se zamilujeme, zatoužíme po dobrodružství, nebo hledáme rychlé odpovědi.

KARTA TÝDNE 12. – HVĚZDA

HVĚZDA Inspirace, dokonalá láska, odhalení pravda, směr konejší, poskytuje útěchu, vedení a slibuje štěstí i v případě, že se události vyvíjejí i jinak, než bychom si momentálně přáli. Dokonce, i když vám vašich 5 smyslů říká něco jiného, zaměřte se pouze na naději, která se nabízí.

KARTA TÝDNE 11. – OSM PENTAKLŮ

OSM PENTAKLŮ Zkušenost, píle, disciplína, znalosti Trpělivost a vytrvalost v jednom, přinese úspěch i v tom dalším – všechno souvisí se vším. Pracujeme, moříme se s drobnostmi a věnujeme pozornost i tomu nejmenšímu detailu. A někdy zase ne…

KARTA TÝDNE 10. – DVOJKA HOLÍ

DVOJKA HOLÍ Úspěch, odvaha, světské touhy, osobní moc Nacházíte se na křižovatce. Správná volba je nejasná, přinejmenším z hlediska logiky, protože je zde příliš mnoho neznámých. Hole se však netýkají logiky, ale inspirace a odvahy. Následujte své srdce a statečně se vydejte vpřed.

KARTA TÝDNE 9. – ČTYŘKA HOLÍ

ČTYŘKA HOLÍ Oslava, potěšení, spontánnost, svobodaZdar přináší dobrou náladu a s dobrou náladou se věci o to více daří.  Na povrchu jde o kartu klidu a radosti, v hloubi ale k tomu vyjadřuje, že probíhá období plného tvoření.

KARTA TÝDNE 8. – ŠEST MEČŮ

ŠEST MEČŮ Je tu okamžik, kdy je potřeba bez problémů za sebou nechat staré břehy. Opouštíte špatnou situaci a směřujete k řešení. Ačkoli se ubíráte správným směrem, 6. mečů vám připomíná, že je potřeba mít na paměti potíže, jimiž jste prošli a poučit se z nich.

KARTA TÝDNE 7. – TROJKA HOLÍ

Tahle karta je vcelku pozitivní – většinou vypovídá o tom, že vaše snažení stojí na pevných základech

KARTA TÝDNE 6. – OSM HOLÍ

OSM HOLÍ Tato karta symbolizuje rychlost, nečekanou událost, překotné dění. Něco je ve vzduchu, a blíží se to velmi rychle, možná, že to už je dokonce tady. Věci se daly do pohybu a stanou se daleko dříve, než bychom tušili.

KARTA TÝDNE 5. – ESO PENTAKLŮ

ESO PENTAKLŮ Tato karta sebou přináší dar šťastných okolností, příležitost k materiálnímu zisku, nebo zlepšení zdraví. Představuje prostě něco pevného, praktického a spolehlivého. Je to zárodek budoucích dobrých věcí.

KARTA TÝDNE 4. – ČTYŘKA MEČŮ

toto je karta pauzy a přestávky. Často vychází tehdy, když nemůžete v dotazované věci nebo daném období nic dělat. Ne proto, že byste nechtěli, ale proto, že to nelze.

KARTA TÝDNE 3. – SLUNCE

XIX. SLUNCE je v praxi kartou veskrze pozitivní. Většinou slibuje štěstí a úspěch v dotazovaných záležitostech, také zisk v libovolném smyslu slova. Může znamenat i nápady, které budou mít úspěch, nebo přinesou peníze.

KARTA TÝDNE 2. – VELEKNĚŽKA

VELEKNĚŽKA Tato karta je symbolem všeho neznámého. Všechno ví, ale nic neprozradí a střeží veškerá tajemství podvědomí. Představuje spojnici mezi tím, co vypadá jako skutečný svět a všemi ostatními světy. S touto kartou nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a toho, co působí jako očividná skutečnost.

KARTA TÝDNE 1. – MÁG

MÁG Mág je archetypem úspěšného člověka. Vstřebává všechny vesmírné síly, aby dosáhl cíle. Tato karta obsahuje vzdělání, vědění a moudrost, a také umění vládnout situaci nenápadně a zpoza dění. 

TAROTOVÁ ŠKOLA: