Dotisk je hotov, takže můžete chvíli dále objednávat. Pokud Vaše srdce touží, kdy, když ne TEĎ! Nezapomeňte, že po prázdninách jsou hned vánoce :-D.

 


AI MODERN TAROT


Na světě je zbrusu nová, moje vlastní sada tarotových karet!
Původně jsem ji vůbec neplánovala, vznikla přirozeně s mým hraním si s umělou inteligencí. Ta věc totiž na rozdíl ode mě umí kreslit, když se správně požádá. Prvních pár karet bylo pro zábavu. Pak už to byl smysl – udělat si vlastní tarot podle mého přání. Neměl za cíl nějaké hlubokomyslné vhledy a symboly, je jednoduchý a přímý, dělala jsem si ho pro radost a hodně mě to bavilo. Nebude k dostání v žádných obchodech, jen mezi námi kartáři 😊.
Sada obsahuje 78 obvyklých karet v klasickém RW členění – tedy Hole, Meče, Poháry a Mince s Králem, Královnou, Rytířem a Pážetem na královském dvoře.
Navíc je v ní druhá verze karty Ďábel + 2 další bonusové karty. Jaké? Ty uvidíte jen v balíčku, některé ostatní dole v galerii. VA tady není, abyste se měli na co těšit :-).

K dispozici jsou zatím obě varianty karet :
menší M – 69 x 105 mm za 660,- Kč s černými hranami
a větší L – 83 x1 35 mm za 990,- Kč se zlatými matnými hranami
K ceně připočítejte případné poštovné pokud si nevyzvednete karty osobně u mne. Obě edice jsou limitované, v malých nákladech.
Karty jsou opatřeny nesmáčivým povrchem, takže pokud si na ně zvrhnete kávu (víno) nevadí, ale do vany je raději neberte.

 

HESLO K PRŮVODCI
V krabičce nenajdete tištěnou průvodní brožurku. Rozhodla jsem se udělat Průvodce AI tarotem jako kapitolu tady na webu a PDF. Protože se do něj vejde mnohem víc informací, které by se vám mohly hodit, nemůžete ho ztratit a v neposlední řadě se jím nezvýší cena. Bude k nalezení zde na stránkách, v sekci E knih a bude chráněn heslem.
Prostě se k němu dostane jen ten, kdo si karty koupí, protože heslo k otevření sekce bude uvnitř balíčku, na kartě, kterou vidíte vlevo.
Najdete ho potom po stisknutí tlačítka PRŮVODCE (dole na stránce) , kde bude i odkaz na stažení PDF, nebo v menu v sekci E-knihy. Další podrobnosti budete postupně nacházet tak, jak budou vyplývat z procesu.

 

JAK OBJEDNAT A ZAPLATIT 

Upozornění – plaťte prosím bankovním převodem. Hotovost zvolte pouze při osobním odběru u mne. Na dobírku nezasílám.
od 28.6. do 8.7. DOVOLENÁ  – objednávky budu vyřizovat od 8.7. 
Během léta budu objednávky odesílat pouze 1x týdně, případně po domluvě. 

OBJEDNÁVEJTE JEDNODUŠE TADY:


Koupit CZ

Koupit SK

 

PRŮVODCE KE KARTÁM

 

 

KARTY – GALERIE

OHLASY A RECENZE

  Dana M.
…od pátku Váš tarot testuji. Tarotové karty používám už 35 let a mám celkem slušnou sbírku sad i zkušeností. Na Váš tarot jsem byla hodně zvědavá, jednak vznikl u nás v České republice a ve spolupráci s Al. Obrazy jsou dokonalé, krásně komunikují a velikost karet i materiál jsou příjemné a přesně padnou do ruky. A ještě karty navíc, ty tedy hodně překvapily, no víc o nich prozrazovat nebudu. Povedl se Vám opravdu krásný balíček. Abych nezapomněla, děkuji za rychlé zaslání. Mějte se krásně, ať Vaše karty slouží pro dobro poznání💜

 

Angelika K.
„Sú krásne a jedinečné, materiál je tiež super.❣️😍🤩😃

Helena V.
„Jsem z nich nadšená, velmi rychle jsme si spolu sedly a určitě nacituji, že pomohou spoustě dušiček,
povedly se, o tom žádná a já ještě jednou s láskou za ně velmi děkuji❤️❤️❤️❤️

Mykeyla U.
„Úžasná záležitost mít tyto karty v ruce💗💗💗🙏🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻

Monika K.
„Karty jsou doma a jsou úžasné. Neskutečně přesně „mluví“ …. Na otázku jasná a přesná odpověď“

Helena V.
„Už mám doma a jsou úžasné, děkuji💞💞💞předčily očekávání, jsou prostě boží❤️

Pavla P.
„Karty jsou nádherné. Děkuji“

Martina L
„A já už ho mám i doma a je to nádhera😘Je úžasný, krásně propracovaný, opravdu krása❤️👍🏻🌞🤗

Jana S.
„Dobrý den, kartičky dorazily a jsou opravdu nádherné! Moc se Vám povedly!“

Katka J.
„Chtěla bych Vám poděkovat za Váš tarot..je jedním slovem .. úžasný!!!! Už teď vím, že bude moje „srdcovka“. Mějte se moc krásně😊Katka“