Tarot Grand Luxe
Ciro Marchetti

PÁŽE MEČŮ

Pážata jsou často nositeli zpráv – v tomto případě by se taková zpráva mohla týkat nějakého problému, řešení, ale také pomluvy, nebo konfliktu. Můžete očekávat situaci, nebo člověka, který bude trochu jako studená sprcha.

Kritizuje, hádá se, nedělí se o výsledky svého snažení. Toto páže je také nenasytně zvědavé. Chce vědět všechno, může být nesnesitelné a otravné, ale může vám pomoci otevřít mysl.  Se všemi svými otázkami se dokonale hodí k řešení problémů a netradičnímu způsobu pohledu na věci. Přináší nám schopnost bystrého a pronikavého myšlení, ale také nedostatek myšlenkové kázně. Hledáme, očekáváme nepřítele…Rýsuje se šance, něco si vyjasnit, ale s pocitem napadení, kritiky, ohrožení.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: provětrejte ovzduší, vyjasněte si pojmy. Zkoumejte, buďte nekonvenční, otevřete se i nezvyklým řešením. Využijte příležitosti něčeho si všimnout, nebo si něco uvědomit.

Co byste dělat neměli: být neupřímní, falešní přátelé, vyvolávat nepříjemnosti, neomaleně kritizovat. Nepleťte se do všeho, nevyzvídejte. Nepomlouvejte, nepodřizujte srdce hlavě.

Ve vztazích: můžeme očekávat vysvětlující rozhovor, ale také konflikty. Mohou vyplavat výčitky, nevyslovená zklamání, zamlčovaný vztek. Doutnající konflikt může přejít v akutní krizi. Nesmyslný spor, který se může znovu objevovat. Ale také osvobozující vysvětlení, objasnění, pochopení nějaké situace nebo události.

Ve financích a práci: počítejte s tím, že budete kritizováni a zůstaňte v klidu. Pokud budete pozorně naslouchat, aniž byste se hned cítili uraženi, můžete se něčemu důležitému přiučit, anebo se něco dovědět, a to i tehdy, pokud by se později mělo ukázat, že kritika nebyla oprávněná.

Ve zdraví: s pážetem Mečů lze očekávat možné problémy s dýchacím ústrojím a astmatem. Pokuste se pobývat na čistém vzduchu a nevystavovat se možným virózám. Také se vyvarujte možných problémů, souvisejících s konfliktními situacemi.