OSOBNÍ VÝKLADY

Během léta - červenec a srpen je to s termíny osobních výkladů dost špatné, obvykle nedostanete termín během pár dnů. Počítejte s tím raději a objednávejte se včas.


 

Návštěva u mne zahrnuje klasický osobní výklad z jakékoli oblasti lidského bytí - tedy kromě zdraví - výklady na zdravotní stav  neprovádím - děkuji za pochopení

Osobní výklad je v rozsahu cca do 60 minut, během kterých můžeme s kartami rozebrat např. jedno momentální téma, nebo konkrétní záležitost, která Vás v současné chvíli zajímá, a pokud si přejete, dále probrat i širší oblast věcí ve vašem životě - např. kromě vztahů vás zajímá také pracovní směřování, nebo události v rodině a životě dětí apod., samozřejmě se podíváme i na tyto otázky.

Samozřejmostí je, pokud to situace vyžaduje, prodloužit výklad nad časový rámec (pokud nemám dalšího klienta za vámi) a dokončit vše tak, abychom došli k jasnému výsledku.

Výklad je vždy veden s maximální snahou dobrat se původu problematických situací a najít vhodná praktická a konkrétní řešení.

Tarot primárně neslouží k věštění budoucnosti ve smyslu "to vás čeká a nemine", ale chová se jako odraz, zrcadlo nás samých a sdělí nám tedy pouze to, co se nás týká a co odráží naše podvědomí navenek, a to v rovině praktické. Je tedy schopen nám naznačit velmi přesně jak a kam se vaše záležitost ubírá a zda a co můžete nebo nemůžete pro zdárný vývoj celé věci sami udělat. Karty vždy ukážou směr, kudy vede cesta, ale to, zda jí nakonec půjdete či ne, je pak již vaší vlastní volbou.


Cena osobní návštěvy u mne činí 800,- Kč  

 

Stejnou službu poskytuji pro "tandem" - kdy můžete přijít k výkladu s kamarádkou, kolegyní nebo s tím, koho sebou chcete vzít. V tomto případě je délka výkladu cca 90 minut a cena 1250,- Kč za oba zúčastněné.

Reference o mé práci si můžete přečíst ZDE

PÍSEMNÉ VÝKLADY momentálně z časových důvodů neposkytuji. Děkuji za pochopení. Další služby a ceny najdete v  "Ceníku služeb", 

K dispozici jsem vám takto - v pracovní dny dle tabulky nížeO víkendech opravdu nevykládám. Existují zcela mimořádné výjimky, které však musí být sjednány předem a nejsou pravidlem. Děkuji za pochopenÍ.

VÝKLADY DEN HODINY
osobní Po - Čt  16 - 19 na objednání
telefon Po - Pá   podle vzájemné dohody
Skype Po - Pá   domluvený termín

Prosím přicházejte včas! 
Připravujete se o svůj rezervovaný čas, není možné ho posunovat.
Pokud máte zpoždění delší než 20 minut a nedáte o sobě vědět, že jste na cestě, už vás nepřijmu = budete si muset domluvit nový termín.

výklad si můžete objednat  mailem zde, nebo na tel: 777 128 363: 

Vaše vyplněné osobní údaje - E-mail - slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci.
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE

OBJEDNÁVKA K OSOBNÍMU VÝKLADU

Pokud tento formulář nefunguje ve vašem prohlížeči, napište mi prosím E-mailem: info@tarotsara.cz

Kde mne najdete:
 

Adresa - jen pro OSOBNÍ výklady: Za Dvorem 1775/2, Praha 4 - Krč    (Kurzy probíhají v prostorách tarotové školy Libuš)

PROSBA KLIENTŮM:
Prosím, nechoďte ke mně na výklad nemocní!!
Ani když jste podle svého názoru "jen trošku  nastydlí" nebo máte "JEN Rýmičku". Respirační infekce moje tělo netoleruje 
Není problém, i v den výkladu stačí napsat nebo zavolat, obratem můžeme měnit formu na telefonickou nebo Skype, případně vám poskytnu přednostní termín po vašem uzdravení. 
Děkuji za respektování, Sara

 

TOPlist
aktualizováno: 15.06.2019 19:50:43
Jsem členem
CURRENT MOON