Nová forma výkladů pro Vás.

VÝHODY:

  • sjednocuje v sobě možnosti vidět, slyšet a uložit si
  • kdykoli se k výkladu můžete vrátit
  • Je názornější, než E-mail
  • nevyžaduje osobní přítomnost
  • lze si přehrát v kteroukoli denní i noční dobu

JAK TO FUNGUJE: 

Kontaktujte mne obvyklými cestami, nejlépe písemně – buď pomocí formuláře dole, nebo mailem, nebo i přes Messnger a spol. Napište pokud možno přesně svou otázku tak, abyste mohli dostat co nejpřesnější odpověď. Tj. pokud se zeptáte „vyložte mi na vztahy“ zahrnuje to stovky možných otázek a protože jsem jen kartář, nikoli jasnovidec, nemohu tušit, co přesně potřebujete. A Vy dostanete zbytečně obecnou odpověď, kde třeba ani nebude to, co vás vlastně zajímalo. Takže zlaté pravidlo – ptát se přesně na to, co chci vědět.
Dále pak potřebuji 4 čísla, v rozmezí 1-3. To proto, že budu tahat 4 karty ze tří hromádek přesně v tom pořadí, jak Vy si zvolíte – jako byste si karty tahali sami.

A to je vše. Dál už to bude má práce. Podle vašeho zadání vypracuji váš výklad, a odešlu vám na jeho umístění odkaz, kde bude možné si ho stáhnout a bez omezení si ho kdykoli přehrát.

Cena této formy výkladu je 700 ,- Kč. Podklady k platbě obdržíte po objednání. Výklad začnu zpracovávat po obdržení otázky, a odešlu po jeho úhradě v pořadí, jak budou vaše dotazy přicházet, není možné tedy počítat s odpovědí obratem – k tomu slouží jiné formy výkladů.
.

Ukázku toho, jak by to asi vypadalo, najdete zde:

UKÁZKAOBJEDNAT VIDEOVÝKLAD