Trénink tarotových dovedností 

je určen všem, kdo si potřebují a chtějí udržovat své znalosti živé, a dále je rozvíjet. Je důležité své schopnosti trénovat – nejen pro upevnění zatím nabytých znalostí, ale  např. i pro získávání jistoty při výkladech při současném budování své vlastní stálé klientely, apod. Díky tarotovému tréninku máte jedinečnou možnost věnovat se skutečné praxi  – trénovat si skutečné výklady se zpětnou vazbou.

Možnost konzultovat své postupy s kolegyněmi a kolegy, kteří jsou na workshopu ze stejných důvodů jako vy, může být velmi přínosná. Více hlav více ví, aniž jde pouze o znalosti – někdy je velmi obohacující už jen pohled na tutéž věc z jiné strany.

Budeme trénovat vždy v  pondělky se začátečníky a ve středy se členy Masters clubu, 2x měsíčně. Jedenkrát v měsíci bude trénink online, a jedenkrát osobně. Tarotové tréninky s osobní účastí budou probíhat na Praze 4 v prostorách tarotové školy Praha: Šátalská 4 , Praha 4 -Libuš, 

Pro věci kolem tarotových tréninků je založena a skvěle funguje i skupina na FacebookuTarot Sara – tréninky

Účastnit se lze vždy, když máte čas a chuť, je ale potřeba se přihlásit. Tréninkové výklady zařazuji podle situace, nenudí se nikdo a každý má co říci. Není třeba se bát 🙂

PODMÍNKY:  Vstupenky nepotřebujete, ale účast na tréninku je potřeba si REZERVOVAT PŘEDEM prosím! Kapacita našeho prostoru je omezena Hlásit se můžete mailem nebo telefonicky či SMS na č. 777 128 363.  Rezervace míst končí vždy den před termínem konání, ale zkuste zavolat.

Aktuální termíny konání:

VZHLEDEM K NEUSTÁLÝM ZMĚNÁM A KOLÍSÁNÍ SITUACE JSEM SE ROZHODLA DOČASNĚ ZRUŠIT VŠECHNY FORMY SKUPINOVÝCH KURZŮ A TAROTOVÝCH TRÉNINKŮ DO ODVOLÁNÍ.

Nadále fungují individuální a on-line kurzy