Trénink tarotových dovedností

je určen všem, kdo si potřebují a chtějí udržovat své znalosti živé, a dále je rozvíjet. Je důležité své schopnosti trénovat – nejen pro upevnění zatím nabytých znalostí, ale  např. i pro získávání jistoty při výkladech při současném budování své vlastní stálé klientely, apod. Díky tarotovému tréninku máte jedinečnou možnost věnovat se skutečné praxi  – trénovat si skutečné výklady se zpětnou vazbou.

Možnost konzultovat své postupy s kolegyněmi a kolegy, kteří jsou na workshopu ze stejných důvodů jako vy, může být velmi přínosná. Více hlav více ví, aniž jde pouze o znalosti – někdy je velmi obohacující už jen pohled na tutéž věc z jiné strany.

Tarotové tréninky budou probíhat na Praze 4 v prostorách tarotové školy Praha vždy v  pondělky.

Pro věci kolem tarotových tréninků je založena i skupina na FacebookuTarot Sara – tréninky

Účastnit se lze vždy, když máte čas a chuť bez ohledu na vaše vnímání úrovně pokročilosti. Tréninkové výklady zařazuji podle situace, nenudí se nikdo a každý má co říci. Není třeba se bát 🙂

 Cena  tréninku je 300,- Kč 

 Začínáme v 18:00, končíme ve 20:30 hodin

PODMÍNKY:  Vstupenky nepotřebujete, ale účast na tréninku je potřeba si REZERVOVAT PŘEDEM prosím! Kapacita našeho prostoru je omezena Hlásit se můžete mailem nebo telefonicky či SMS na č. 777 128 363.  Rezervace míst končí vždy den před termínem konání, ale zkuste zavolat.

Aktuální termíny konání: VZHLEDEM K SITUACI JSOU TRÉNINKY DOČASNĚ ZRUŠENY

PROSINEC LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN
PONDĚLÍ 9.12. 6.1. 17.2. 2.3. 6.4. 4.5. 8.6.
20.1. 16.3. 20.4. 18.5. 22.6.

 

TAROTOVÁ ŠKOLA

NAJDETE NÁS: