Light Seer´s tarot
Chris Anne Donnelly


TROJKA POHÁRŮ

je radostná karta, která představuje čas oslavování a vzájemné podpory. Jde o projev uznání a vděčnosti vůči rodině, přátelům i celému společenství a všemu, co přinášejí do našeho života, a to často v podobě oslav svátků, narozenin, výročí a podobně.

Trojka pohárů může také naznačovat konec neshod prostřednictvím šťastného kompromisu.  Je to v každém případě dobré znamení, co se týče financí, vztahů, práce, i duchovních záležitostí. Symbolizuje schopnost dělit se o city, radost a štěstí s více osobami. Tyto dny byste měli mít důvod ke spokojenosti, který se znásobí, pokud se o svou spokojenost podělíte s kamarádkami či kamarády, dobrými známými, nebo s kolegy ze zaměstnání.  Sdílená radost bývá dvojnásobná, a zde to platí více, než kdekoli jinde. Je čas radosti, a je tedy vhodné jednat poněkud bezstarostněji, užívat si přátel, či jen tak protančit noc… čas přeje spíše většímu kroužku přátel, než intimitě ve dvou. Bavte se tedy, ať už slavíte něco, co se podařilo vám, nebo něco, co se zase povedlo vaší kamarádce, nebo příteli.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: uvolněte se, pusťte starosti z hlavy a užívejte příjemných chvilek, nejlépe ve společnosti lidí, které máte rádi. Neostýchejte se svěřit se svými úspěchy, ať třeba drobnými –   mezi přáteli jistě není nikdo, kdo by vám je nepřál, naopak, jistě s vámi rádi budou sdílet vaši radost. Můžete jim být třeba i dobrou inspirací, či motivací, pokud jim se nyní zrovna nedaří.

Co byste dělat neměli: neměli byste se snažit uniknout prostřednictvím požitků a zábav před něčím, do čeho se vám nechce, setrvávat v oslavách, i když už dávno není CO slavit, být samolibí, pyšní a nepřející.

Ve vztazích: tato karta často symbolizuje harmonickou rodinu, nebo přátele, kteří jsou vám oporou. Pokud momentálně nemáte partnera, může se objevit i několik příležitostí k milostnému vztahu najednou. Protože je tahle karta spíše společenská, než milostná, lze předpokládat, že novou lásku pravděpodobně potkáte mezi stejně smýšlejícími lidmi – při zábavě, sportu, prostě někde, kde je větší skupina lidí podobně naladěných.

Ve financích a práci: naznačuje se zde sdílený finanční úspěch, kdy se více lidí těší z výsledků své práce, ale také se může objevit několik rentabilních příležitostí, z nichž je potřeba vybrat tu nejvhodnější.

Ve zdraví: trojka Pohárů znamená těšit se dobrému zdraví ve společnosti přátel. Nastala doba, kdy můžete slavit, nebo jet na dovolenou s přáteli a radovat se přitom z pevného zdraví. Doba, strávená se stejně smýšlejícími lidmi přispívá k pocitu rovnováhy a harmonie, který se zcela jistě odrazí pozitivně na vašem zdraví.