Dark mansion tarot
Taroteca studio

TROJKA HOLÍ

Tahle karta je víceméně pozitivní – většinou vypovídá o tom, že vaše snažení stojí na pevných základech. Jen musíte teď umět pokračovat v tom, co jste začali. Karta vám sděluje, že jste na dobré cestě.

V některých aspektech můžete mít totiž pocit určité bezmoci – něco se děje, aniž byste to mohli ovlivňovat. Když se podíváte na obrázek, postava na něm může reprezentovat 3 postoje – někdo zvažuje, jak se co nejrychleji a nejlíp dostat na protější břeh, nebo – někdo přišel pozdě – lodi už vypluly, co teď?   anebo – někdo za jasného a slunného dne sleduje odehrávající se děje.
Je jen na vás, jaký postoj si vyberete. Každopádně Trojka holí je základem pro něco – tvoří solidní bázi a zároveň otevírá potěšitelné vyhlídky do blízké i vzdálenější budoucnosti, jen je potřeba vytrvat.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: účinně spolupracujte, pomáhejte si, buďte trpěliví. Plánujte. Důvěřujte, buďte podnikaví. Předvídejte překážky.

Co byste dělat neměli: nemařte energii.  Nevyčkávejte a neváhejte. Nebuďte pesimističtí a hned všechno nevzdávejte. Nebojte se nových věcí. Nedělejte vše jen pro osobní prospěch.  Nebuďte posedlí obavami.

Ve vztazích: Toto je velmi dobrá karta pro komunikaci. Máte zdravou sebedůvěru a veškeré důvody k optimismu.  V lásce vás zakrátko čekají dobré chvíle a poměrně růžové časy.

Ve financích a práci: Měli byste mít všechny důvody ke spokojenosti. Pozice, kterou jste dosáhli je pevná, a před vámi se otevírají mnohoslibné vyhlídky do budoucnosti. Finanční plány se rozvíjejí a možná zahrnují cestu do nedalekého místa, ale možná dokonce i do zámoří. Při uskutečňování plánů vás čeká finančně příznivá doba.

Ve zdraví: karta přináší zlepšení zdravotního stavu, možná díky nějaké cestě nebo dovolené. Nadchází čas bez stresu, v němž lze dosáhnout zlepšení zdraví Jako otázka vývoje karta ukazuje, že byste měli být brzy zase fit.