The Elemental Wisdom Tarot
Taroteca studio

HVĚZDA

konejší, poskytuje útěchu, vedení a slibuje štěstí i v případě, že se události vyvíjejí i jinak, než bychom si momentálně přáli. Dokonce, i když vám vašich 5 smyslů říká něco jiného, zaměřte se pouze na naději, která se nabízí.

V praxi většinou Hvězda obrací pozornost až ke vzdálenější budoucnosti. Dává naději, že se dočkáme toho, co si přejeme, ale až za nějaký čas. Hvězda symbolizuje i pomoc zvenčí, vnější působení. Tedy pro tento týden karta veskrze příznivá, jde totiž o jednu ze tří ochranných karet Tarotu. Ruší zlé vlivy, umožňuje činy a plány. Nevede sice k činnosti samé, ale přináší podnět k její volbě. Je splněním tajných přání a přináší pomoc společníků a přátel.


Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: pusťte ke slovu optimismus a pusťte se s jeho pomocí do všech záležitostí. Důvěřujte budoucnosti. Stanovte si cíle. Nyní máte šanci mít jasné vize o tom, jak k nim dojít. Uspořádejte si myšlenky. Věřte v uskutečňování snů.

Co byste dělat neměli: nepromarněte ale přítomnost kvůli upínání se na budoucnost! Neztrácejte kontakt s realitou – někdy mohou být naše očekávání a ideály natolik vysoké, že je nikdo na světě – ani my sami – nedokážeme naplnit. I v případě krize neztrácejte naději.

Ve vztazích: možnost chtěného otěhotnění. Slibná spojení a setkání. Příchod nového partnera, který dokáže splnit vaše sny. Prohloubení sounáležitosti ve stávajících svazcích. Pravdivost ve vztahu.

Ve financích a práci: víra v možnosti a zdroj příjmu pocházející z vaší tvořivosti, nebo tvůrčí řešení finančních záležitostí. V budoucnu finanční stabilita.

Ve zdraví: Hvězda představuje znamení Vodnáře a jeho oblastí pokud jde o zdraví je nervová soustava, kotníky a holeně a také sítnice. Všeobecně je tato karta pro zdraví pozitivní kartou a neměly by vás trápit zásadnější problémy. Pokud trpíte alergiemi, nezapomínejte na odpočinek. Krátká dovolená nebo cesta by vám prospěla i v případě, že jste v práci pod tlakem.