The Elemental Wisdom Tarot
Taroteca studio

KOLO

tahle karta je zasvěcena štěstí a příležitosti. Háček je v tom, že štěstí někdy přijde, a někdy zase ne… Je na vás abyste si zvolili cestu, která povede k lepšímu životu. Kolo štěstí naznačuje, že ačkoli jste součástí většího koloběhu vesmírných či kolektivních energií – neměli byste – pokud se chcete dočkat změny k lepšímu – vinit z vlastních nezdarů „osud“, ale musíte sami převzít odpovědnost za své činy. 

Kolo štěstí je znamením změn, které nejste schopni ovlivnit, a dokonce je ani nedokážeme předvídat, připravte se tedy na něco nového, ať už se vám to bude líbit, nebo ne.  Kolo představuje i nečekané změny ve vašich plánech, konflikt zájmů, nebo nějakou myšlenku, která je připravena se zhmotnit.  Je pravděpodobné, že současný chaos vám z dlouhodobého hlediska přinese něco dobrého. Nechte se unášet proudem a buďte připraveni z toho získat co nejvíc. Nečekané události vám nabídnou motivaci, jak změnit svůj život k lepšímu.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: chopte se změny jako výzvy a odhodlejte se k činu. Prokažte svůj um, vyřešte úkol. Nelpěte tvrdošíjně na svých plánech, přizpůsobte se situaci.

Co byste dělat neměli: nesnažte se ovlivnit situaci podle svého. Nepropadejte pocitu, že svět je proti vám. Nebojte se změn.

Ve vztazích: možné seznámení, nový vztah. Zlepšení současného vztahu, nebo útěk ze vztahu problematického. Možná se setkáte s někým, ke komu se budete cítit magicky přitahováni, i když víte, že tento vztah nebude nijak jednoduchý. Ve vašem milostném životě může jít o důležité, nevyhnutelné zkušenosti, které si nemůžete vybírat. Nevyhýbejte se jim, jděte touto cestou krok za krokem.

Ve financích a práci: je pravděpodobné, že se finanční situace zlepší. Příležitosti se zvyšují. Možný zvrat v kariéře, který vás zavede na vaši skutečnou osudovou cestu, třebaže jste si svou kariéru dosud plánovali zcela jinak.

Ve zdraví: Zdravotní stav se zlepšuje. Období nedostatku energie a špatné vitality je za vámi. Jste schopni v sobě udržovat rovnováhu, což má za následek dobrý zdravotní stav a lepší časy.