KARMICKÝ VÝKLAD NA DATUM

Už jste si určitě někdy v životě položili otázku, jestli den, na který plánujete nějakou událost, je vhodný. Dá se to samozřejmě určit nejrůznějšími metodami, numerologií počínaje a Feng Shuej konče, já vám nabízím, jak jinak, metodu tarotovou.

Jde o poměrně rozsáhlý výklad, který bere v úvahu všechny vlivy ať již samotného data, ale také momentálních aspektů vaší osobnosti a tedy váš osobní vliv na událost, ať kladný, nebo záporný.

Může se týkat jakéhokoli data a události. Vhodný je např. plánujete-li svatbu, termín zkoušky, můžete se podívat, jak si stojí karty o termínu vašeho přijímacího pohovoru…

Je to jediná forma písemného výkladu, který poskytuji a jeho cena je 1000,- Kč

Podrobný výklad včetně obrazové dokumentace  začnu zpracovávat po zaplacení podle pořadí došlých objednávek a odešlu na vámi zadanou E-mailovou adresu.  Nečekejte prosím až na poslední chvíli, doba potřebná na vypracování může být i delší než týden. Nepoužívám žádné automatické výpočty. Každý výklad je originál, stejně, jako je originálem právě vaše událost a vaše datum narození s ní související..

OBJEDNÁVKA: 

KARMICKÝ VÝKLAD

TAROTOVÁ KOUZLA, MAGIE A RITUÁLY


Na všechno existuje kouzlo, říkávala moje babička. A existuje! Přesvědčila jsem se o tom na vlastní oči i kůži, spoustu kouzel a rituálů používám.

Pokud momentálně prožíváte těžké období, nedaří se vám tak, jak si představujete, proč nezkusit tarotovou magii, nebo některý dávný rituál.
Pokud mi napíšete, čeho by se mělo vaše kouzlo týkat, ráda vám to pravé vyhledám ve svých archivech, nebo vymyslím přímo na míru. Na vás pak bude ho prakticky provést, protože jen tak umožníte svému kouzlu, aby pracovalo správně a pro vás.
P.S. nepřipravuji kouzla, která by měla ovlivnit zdravotní stav, ať příznivě nebo nepříznivě a taková, která by někomu škodila.

Tato služba stojí 600,- Kč  a objednat si ji můžete zde

 

OBJEDNAT KOUZLO