HOVORY "T"


 

HOVORY "T" - ROZHOVORY S TAROTEM

Nový typ kurzu, složený z jednotlivých seminářů, je určený pro absolventy úvodního kurzu Tarotu, ať už u mne, nebo u některého z kolegů. Zaměříme se skutečně na hovor s tarotem, tedy na to, JAK se karet co nejlépe ptát, JAK dostat co nejjasnější odpovědi a JAK je interpretovat. Naučíme se, JAk si sestavit svůj vlastní výkladový vzorec, a kdy použít nějaký konkrétní a kdy naopak nechat karty mluvit podle nich.
To, čemu přesně se budeme vždy věnovat, záleží na Vašich momentálních potřebách - výuku přizpůsobím tomu, co můžete nejvíce a nejlépe využít pro vaši budoucí tarotovou praxi.

Můžete absolvovat jeden nebo více výukových dní, podle toho, jak budete cítit potřebu, je možné si domluvit navazující témata.

Jednotlivý seminář kurzu se uskuteční vždy v sobotu, od 10:00 do 17:00 v prostorách naší tarotové školy v Šátalské ulici č.4, v Praze 4 - Libuši,
Cena činí 1500,- Kč, záloha 1000,- Kč je splatná do týdne po potvrzení vaší přihlášky, doplatek na místě.

Aktuální termíny jsou: 

MĚSÍC DATUM
ÚNOR NEMOC
DUBEN 6.4.
ČERVEN 15.6.

Platby prosím na č.ú.: 1024724323/6100 Equa bank. Při platbě ze zahraničí mne kontaktujte prosím.

Pokud Vám ode mne během 24 hodin nepřijde potvrzení o přijetí přihlášky, kontaktujte mne prosím telefonicky, nebo běžným E-mailem na: info@tarotsara.cz, formulář se může toulat.

Vaše vyplněné osobní údaje - E-mail - slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci. 
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE

PŘIHLÁŠKA HOVORY S TAROTEM

Pokud tento formulář nefunguje ve vašem prohlížeči, napište mi prosím E-mailem: info@tarotsara.cz

TOPlist
aktualizováno: 25.05.2019 20:06:41