SYMBOLON

Co je to?
Symbolon je speciální sada karet, která slouží k terapii, nikoli výkladům budoucnosti. Je to rozpomínání. Ano, budete si vzpomínat na věci z dávné minulosti. Na ty, kterým nebylo léta nebo desetiletí dovoleno vyplavat na povrch.
Symbolon je předmět rozlomený napůl. Jehož dvě odlomené části se snaží opět spojit do kompaktního a harmonického celku a symbolizují (odtud Symbolon) původního, harmonického člověka, rozděleného později na dva protipóly – muže a ženu.

Jak to funguje?
Jednoduše a stručně – Symbolon odhaluje vnitřní osobnosti, jejich skutky, jednání, podněty a motivace. Konfrontuje osobnost, která je v tuto chvíli dominantní, tu, se kterou bychom se měli sblížit a která se chce sblížit s námi. Každá z karet Symbolonu představuje určitou vnitřní osobnost a téma, které je nutné pozvednout do vědomí a tak je zviditelnit.

Práce se Symbolonem není nic příjemného. Je drsná, bolavá, často provázená slzami. Pohlédnout do očí vlastním démonům není snadné. Výklad i jeho následné pochopení a přijetí je těžké. Ale přináší úlevu, poznání a klid. NENÍ to hra. Nechoďte, pokud nemyslíte vážně, že chcete opravdu probudit vzpomínky a ne všechny budou příjemné.

Symbolon se dá používat k nástupu na cestu rozpomínání s použitím astrologického aspektu, nebo bez něj.  Já se zabývám prací bez aspektu astrologie. Jednak jsou mi samotné karty bližší než planety, a jednak způsob práce s duší a vnitřními osobnostmi mi prostřednictvím karet zcela přirozeně funguje, a to se pak kladně odráží i na práci pro klienta. Nejsem příznivcem toho, že všichni musíme dělat všechno. Já to prostě dělám takhle, a věřte mi, že dobře.

Co můžete získat
?

• možnost sebepoznání a porozumění sám sobě
• vytáhnete z podvědomí vzpomínky, kterým se dlouhodobě bráníte a jste jimi blokováni
• zbavíte se nočních můr
• vaše vnitřní „puzzle“ zacvakne posledním dílkem do harmonického celku
• klid na duši a schopnost porozumění svým vnitřním osobnostem a jejich důvodům.
• kompas, který vás povede tím v této chvíli správným směrem a pomůže vám ho udržet
• zjistíte příčiny toho, proč něco nefunguje a tím získáte i nasměrování ke zlepšení

Co získat nemůžete?

• odpověď ANO-NE
• odpovědi na otázky typu co se kdy stane, nebo jak dopadnou věci
• předpověď budoucnostI ve světě tam venku

Symbolon pracuje výhradně s vámi a vašimi vnitřními osobnostmi. Otázky, zda je lepší Franta nebo Karel, se ho netýkají. Pracujeme jen s vámi. A ano, můžeme se zeptat, např. co vám brání najít si bezva muže, ale tu překážku hledáme ve vás, v současně dominující vnitřní osobnosti, ne nikde v okolí.

Terapie není možná na dálku. Jedno sezení se časově pohybuje mezi 45 – 90 minutami, záleží na tom, jak je situace složitá a co se ukáže k momentálnímu řešení.

Cena terapie je 2500,- Kč

Objednat se můžete níže tlačítkem, nebo obvyklými cestami – telefon, E-mail, messenger