TAROT V ŽIVLECH

 Kurz pro pokročilejší samouky a spol. – je určen absolventům kurzů pro začátečníky i samoukům, kteří si chtějí prohloubit své poznatky kolem Malých arkán a Dvorních karet. Postačí základní orientace v kartách a jejich významech.

Tarot, jak jistě víte, funguje na principu živlů. Země, Vzduch, Oheň a Voda jsou také důležitou součástí světa kolem nás. Jejich dobré pochopení a použití v praxi zlepšuje vaši schopnost stát se dobrým kartářem.

Kurz zahrnuje celkem 6 lekcí. kterých se můžete zúčastnit osobně, nebo on-line, záleží na Vašich možnostech a preferencích. Každá lekce je věnována jednomu živlu a všemu, co kolem něj v Tarotu i životě  můžeme použít pro tarotovou praxi. 
V prvních dvou lekcích se budeme zabývat Dvorními kartami – jejich charakterovými vlastnostmi v příslušném živlu,  chováním a jednáním, emocemi, pocity, vztahy a výklady na tuto oblast lidského života. 
Je možno dodatečně přikoupit online kurz Dvorní karty mezi námi za zvýhodněnou cenu 600,- Kč
V dalších čtyřech lekcích se budeme věnovat podrobně jednotlivým živlům a kartám v Malých Arkánách a všemu, co potřebujeme pro praktické výklady.

Cena kurzu je 3500,- Kč
Individuální výuka probíhá u mne doma, stejně jako ostatní individuální kurzy, nebo on-line prostřednictvím Skype, nebo Messengeru.
Lze domluvit i tandem – tedy výuku pro dvě osoby, můžete tedy přijít s kamarádkou, kolegyní, dcerou…

V případě zájmu mne kontaktujte: info@tarotsara.cz, tel: 777 128 363, nebo přihláškou níže: