SOBOTNÍ KURZ PRO POKROČILÉ 1.

Možná jste v nedávné době absolvovali základní kurz Tarotu, nebo se jím již nějakou dobu zabýváte a studujete sami. Možná si říkáte: “ Prima, základ by byl, ale co dál?“ Tento kurz vychází vstříc právě vám, pokud jste na takovém rozcestí – tedy všem absolventům úvodních tarotových kurzů, nebo samoukům.

Nebude vás zatěžovat spoustou dalších teoretických informací, ale bude se věnovat spíše té části praktické, tedy:  „Vyložím karty, vím, co znamenají a co s nimi teď… wink.“

JAK se správně ptát, jaký zvolit typ výkladu na tu a onu oblast v životě, jak z karet vytáhnout klíčové informace na první pohled, jak se dobrat co nejvíce detailů a dát je dohromady ve smysluplný celek a mnoho dalších dovedností.

Kurz je rozložen na jednu sobotu vždy od 10:00 -17:00
Učíme se jako obvykle, v prostorách Tarotové školy Praha, Šátalská 4, Praha 4 – Libuš. Po dobu kurzu je k dispozici drobné občerstvení, nápoje a možnost uvařit si kávu nebo čaj. Obědváme ve vedlejší restauraci.

Termíny aktuálních kurzů – SOBOTA

  • 9. listopadu 2019
  • 11. ledna 2020

Tento kurz můžete zakoupit i jako dárek.

Upozornění – pokud se objednaný a zaplacený kurz jako celek neuskuteční z důvodů na mé straně, vracím zaplacené kurzovné zkrácené o již využité lekce. V případě neúčasti v kurzu, plynoucí z vlastního rozhodnutí klienta se kurzovné nevrací.

Cena kurzu činí  1800,- Kč,
záloha 1000,-
 Kč, doplatek při zahájení kurzu.

Platby prosím na č.ú.: 1024724323/6100 Equa bank. Při platbě ze zahraničí mne kontaktujte prosím.

Pokud Vám ode mne během 24 hodin nepřijde potvrzení o přijetí přihlášky, kontaktujte mne prosím telefonicky, nebo běžným E-mailem na: info@tarotsara.cz, formulář se může toulat.


PŘIHLÁŠKA DO KURZU:

Tarotová škola

Kde nás najdete:

Vaše vyplněné osobní údaje – E-mail – slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci.
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE