Online konzultační prostor pro úplné začátečníky. Scházíme se on-line v maximálním počtu 4 lidé. Nejde o kurz. Řešíme vaše konkrétní potřeby společně s ostatními. Učíte se praxí.

  • Můžete se ptát na cokoli, co vám dělá problém, nebo vás zajímá
  • Ke slovu se dostane každý
  • rovnou si ukážeme problém v praxi
  • žádná otázka není hloupá
  • všichni jsme jednou začínali

Cena je po dobu trvání krize 150,- Kč / 1 účastníka. Je potřeba se přihlásit, a uhradit platbu na účet. Termíny budou vždy v pondělí, 1 x za 14 dní, od 18:00. Pokud se nevejdete na jeden termín, máte automaticky rezervováno místo na dalším. Zahajujeme v pondělí 20.4.2020. Další termíny níže.
Pracujeme na platformě ZOOM. Jde o aplikaci, která funguje v PC i v mobilu a umožňuje konferenční hovory. Je potřeba si ji stáhnou předem, nebo se nainstaluje automaticky při prvním přihlášení.
Link pro stažení aplikace do PC – https://zoom.us/download, do mobilu – přes Google play – https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=cs
Vždy v den konání zašlu přihlášeným link na připojení do online prostoru v aplikaci zprávou v Messengeru. V případě zájmu mne kontaktujte sms, nebo mailem, do předmětu napište „Otázky s tarotem“.

DATUMKVĚTENKVĚTENČERVENČERVENČERVEN
PONDĚLÍ4.5.18.5.1.6.15.6.29.6.