TAROTOVÁ AKADEMIE PRAHA

Tato forma výuky získala svým průběhem jinou formu, než měla zpočátku.

Tarotová akademie se rozhodla zaštítit všechny jednotlivé kurzy a spojit je do funkčního celku.

Ukázalo se totiž, že kdo začal studovat Tarot v kurzech pro začínající, v tom obvykle pokračuje přes praxi, kurzy pro pokročilé a  většinou i naváže speciálním pokročilým kurzem. A protože toto obnáší řádově cca 2-3 roky studia, je to vlastně stejné, jako studovat TA zvlášť. Navíc si dobře rozumíme, protože se naučíme spolu pracovat a zaměřovat se v budoucnu na to, co třeba zrovna někomu dělá trochu potíže.

Po dokončení všech tří stupňů, tedy  kurz pro začínající + pokračovací + praxe (případně roční kurz – volitelné mezi oběma) obdržíte  závěrečný Certifikát s logem a pečetí Tarotové Akademie a doporučení pro další práci.

Přijímám i studenty, kteří absolvovali úvodní kurzy jinde a připojí se na pokračovací kurz nebo tarotovou praxi. 

Celá Akademie tak zahrnuje tyto etapy:

1. kurz pro začínající – individuální nebo skupinový
2. pokračovací kurz
3. tarotovou praxi – min.20 hodin, případně pravidelná účast 1x v měsíci na Tarotovém tréninku (po dobu min.10 měsíců). Praxe lze domluvit také individuálně po Skype.
NEBO
3. roční kurz pro velmi pokročilé (1x měsíčně večer)

Všechny kurzy můžete samozřejmě studovat jednotlivě a studium ukončit kdykoli budete chtít. Pokud ukončíte studium po kurzu pro začínající, nic se nestane, jen nedostanete závěrečný certifikát Akademie, ale osvědčení o absolvování jednotlivého kurzu.
Stejně tak můžete, pokud jste absolvovali některé kurzy jinde, navázat např. v kurzu pro pokročilé, nebo tarotové praxi a nemusíte absolvovat úvodní kurz.

Cena studia je platná podle cen v jednotlivých kurzech.

Výuka bude probíhat v prostorách na Praze 4.

Tarotová škola 

Najdete nás:

Vaše vyplněné osobní údaje – E-mail – slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci.
Více o ochraně osobních údajů najdete tady =>PODÍVAT SE