Legacy tarot
Ciro Marchetti

OSMIČKA PENTAKLŮ

Trpělivost a vytrvalost v jednom, přinese úspěch i v tom dalším – všechno souvisí se vším. Pracujeme, moříme se s drobnostmi a věnujeme pozornost i tomu nejmenšímu detailu. A někdy zase ne…

Tahle karta naznačuje, že je čas pokračovat. Soustřeďte veškerou energii na to, abyste odváděli kvalitní práci, ať se už věnujete čemukoli. Je potřeba vytrvat za každou cenu. Čím víc ze sebe vydáte, tím víc, ze své práce, víry, vztahu nebo problému vytěžíte. 8.pentaklů může mluvit i o tom, že jste možná dosáhli už takové míry zkušenosti, že vám jde vše od ruky až příliš snadno. Můžete mít pocit, že spočíváte na vrcholu, jenže v takové chvíli, kdy si připadáte úspěšní, potřebujete něco dalšího, do čeho byste se mohli zakousnout – nový projekt, nový vztah, nový problém. Tím karta naznačuje, že všechno, co se opakuje a stává každodenní rutinou, potřebuje změnu. Měli byste tedy zařadit jinou rychlost a dodat životu na pestrosti, abyste se netopili ve stále stejných starých věcech. Naučte se novým dovednostem, novým postupům a vynaložte námahu na zlepšení svých vědomostí.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: využijte dovedností, uplatněte své nadání. Buďte přesní a zaměření na detail.  Pracujte pečlivě. Buďte ochotni se něco nového naučit, přijměte nové místo či úkoly.

Co byste dělat neměli: nespokojte se s málem. Chybou je vidět pouze detaily a ztrácet z očí celek. Nesoustřeďte se na profesní život za cenu vztahu nebo rozvoje osobnosti. Nespěchejte a nesnažte se pořád do všeho zasahovat.

Ve vztazích: pečujte o vztah svědomitě, rozvážně a prozíravě, buďte pozorní a ohleduplní. Vyvarujte se příliš rozumového rozebírání citových záležitostí.

Ve financích a práci: snažíte se zajistit stabilitu a růst Vaše oddanost práci má šanci na štědrou odměnu. Rozvíjejte profesní dovednosti jako základ budoucích úspěchů.