od 3. do 9.2.

RYTÍŘ HOLÍ

Ciro Marchetti
Tarot Grand Luxe

Odvaha, horká hlava, netrpělivost, vášeň

Rytíř Holí je někdo impulzivní, netrpělivý, velkorysý a ambiciózní…a taková bude i situace v tomto období. Tenhle rytíř i vy sami budeme pravděpodobně stejně jako on ochotni a schopni jít kamkoli a udělat cokoli. Budete populární a ostatní budou rádi ve vaší společnosti. Budete činit velká gesta, která budou pramenit z vašich nejlepších úmyslů.

Nicméně tento rytíř je stejně jako okouzlující, tak i netrpělivý, nespolehlivý a výbušný. V této situaci chce člověk v podstatě jen jedno – všechno, a to pokud možno hned. Rytíř Holí jde ve znamení dráždivého a napínavého očekávání, ale také hektičnosti a nebezpečné netrpělivosti, kterou je schopen ve své unáhlenosti zmařit i dobrý výsledek. Dá se tedy očekávat velká aktivita, ale často až příliš „hrr“ a za ní zůstává spáleniště…atmosféra odjezdů, mizení, svobody a změn – Rytíři obecně jsou někým, kdo projede situací či životem, ale málokdy setrvávají…

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: udělejte pro svou věc všechno, co se dá, i co se zdánlivě nedá – a podaří se…Riskujte, soupeřte, bojujte…Buďte hrdí, činorodí, stateční a energičtí.

Co byste dělat neměli: nebuďte netrpěliví, náladoví a agresivní. Vyvarujte se bezcitnosti a krutosti. Nehádejte se.

Ve vztazích: něco žhavého, vášnivého, temperamentního. Umění nadchnout. Ale také láska jako hračka – nasytí a zahodí se. Nepředvídatelnost a dobrodružství i ve vztazích.

Ve financích a práci: představuje nutnost rychlého jednání v zájmu uchopení příležitosti. Rovněž je to karta cestování a potřeby svobody, aby bylo možné využít rozmanitost šancí.

 Ve zdraví:
vitalita a energie by vám chybět neměly, nezapomínejte však odpočívat, ať je kde brát! Soustřeďte se, pozor na úrazy z lehkomyslnosti