Od 18. do 24.11.

Ciro Marchetti
Tarot grand Luxe

DEVÍTKA PENTAKLŮ

Úspěch, prosperita, kultivovanost, nezávislost

Tahle karta v principu znamená dosažení dobrých věcí. Nejenže je pravděpodobné, že budete prosperovat, ale budou se vám dařit i ostatní záležitosti a to takovým způsobem, že z toho budete mít dobrý pocit. Oceníte a můžete kultivovat a pěstovat to nejlepší ze všeho, co vám může život nabídnout po stránce fyzické, intelektuální, citové i duchovní.

Tato karta rovněž znamená prosté radosti z potěšení fyzických, také malých dárků a příjemné společnosti. Nastal čas, abyste se těšili z úspěchů a uvědomili si, že vaše cesta je správná. Sebekázeň se vyplatí, přinese silnější pocit sebedůvěry a nezávislosti. V tomto období je čas na požitky všech smyslů a chvíle pro potěšení s někým blízkým.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: nyní můžete úspěšně složit zkoušky, dosáhnout uznání a ohodnocení díla. Úspěch, seberealizaci a jistotu vám přinese opatrnost. Nebuďte zbrklí, ale sáhněte po něčem v pravý okamžik!

Co byste dělat neměli: nebuďte lstiví a nenasytní – nechtějte čím dál víc pod dojmem momentálního štěstí. Nehleďte jen na zisk a užitek, nemějte příliš vysoké požadavky. Nebuďte líní a poživační a vyvarujte se vypočítavosti.

Ve vztazích: tato karta značí rodinné i manželské štěstí, jistotu ve vztazích, či potěšující obrat. Může symbolizovat i samotářství – nikoli osamělost – někoho, kdo má partnera momentálně mimo svůj dosah, ale samotu vítá a zná a užívá si jejích předností. Pentaklová devítka někdy naznačuje i citový vztah v zaměstnání, nebo tak vysoko postavený ideál, že je téměř nedosažitelný.

Ve financích a práci: finanční úspěch je zřejmý, život uspořádaný a stabilní a vy můžete uvažovat o dalším kroku vedoucím k zajištění své finanční budoucnosti.

Ve zdraví: karta naznačuje vyvážené zdraví. Máte dost času zamýšlet se nad svým životem v pauzách mezi pracovní dobou a každodenními povinnostmi. Když se dlouhodobě zaměříte na udržování svého zdraví, pravděpodobně to v následujících letech povede k jeho zlepšení. Současné dobré zdraví je zřejmě výsledkem vhodných zdravotních návyků pěstěných v minulosti. Možná jste nyní začali mít větší radost z uspokojivé práce, která vám přináší finanční, citový i duchovní prospěch.