od 25.8. do 1.9.2019

Ciro Marchetti, Tarot Grand Luxe

Eso Pentaklů (Disků)

Tato karta sebou přináší dar šťastných okolností, příležitost k materiálnímu zisku, nebo zlepšení zdraví. Představuje prostě něco pevného, praktického a spolehlivého. Je to zárodek budoucích dobrých věcí. Použijte energie tohoto okamžiku k započetí něčeho nového pro budoucnost. Tohle eso symbolizuje odvahu podívat se na zárodky úspěchu, rozběhnout věci a sklízet plody toho, co pracuje ve váš prospěch. Vše, co začíná pod znamením této karty má ty nejlepší vyhlídky na úspěch. Brzy budete mít v rukou všechny trumfy, abyste dosáhli úspěch ve všem, co si zamanete. Můžete nalézt něco podstatného a obohacujícího, v širokém spektru sahajícím od finančního úspěchu až k duševnímu bohatství.  Je to též jedna z karet příznivá pro příchod nového života na svět.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: využijte příležitosti, nebo ji někomu dejte. Využijte svých znalostí a dovedností pro investování do vlastní budoucnosti. Přijímejte dary a bohatství života vděčně a realizujte svůj potenciál. Využijte svůj talent.

Co byste dělat neměli: vyvarujte se plýtvání a marnotratnosti. Nepropadejte závisti nebo strachu ze ztráty. Nebuďte poživační a líní. Nezneužívejte materiálních výhod a nesnažte se klamat nebo být lstiví pro své vlastní obohacení. Nestěžujte si.

Ve vztazích: máte šanci na štěstí, které může být trvalé, můžete dojít k obohacující zkušenosti, vztahu na solidních základech. V partnerství můžete dojít ke společným cílům (možno i destruktivním, např. rozchodu, pokud je to váš společný cíl), období je příznivé i pro početí nebo narození dítěte.

Ve financích a práci: Eso disků je velmi dobré pro změny zaměstnání, změny v práci, studium, zkoušky. Nabízí slibný začátek obchodního projektu. Karta ukazuje na rozvážné, klidné tempo, takže tato cesta bude spíše maratonem než sprintem, ale jste na ni dobře vybaveni a zajištěni

Ve zdraví: Eso disků představuje praktický postoj ke zdraví. Disponujete finančními zdroji potřebnými k udržování a zlepšování svého zdravotního stavu. Můžete si dovolit menší investici např. do masáží, cvičení, bylinek a vitamínů…Jinak by měl být váš zdravotní stav vyrovnaný a klidný, bez náhlých změn a výkyvů.