od 29.7. do 4.8.2019

Ciro Marchetti, Tarot Grand Luxe

SPLNĚNÁ PŘÁNÍ, SPOKOJENOST, RADOST, POTĚŠENÍ, HRDOST NAD DOSAŽENÝM

Pohárová devítka je kartou spokojenosti a radostného požitku. Říká se jí také karta splněných přání. Slibuje, že dostanete, po čem toužíte. Věci jsou dobré, a líbí se Vám takto. Otvírá se prostor pro spokojenost a štěstí, je dána zelená prosperitě, dobrému zdraví a vítězství. Je to období klidu, kdy není třeba nic moc dělat a přesto vás mohou čekat radostné události a dobré zprávy. Je to také období vhodné pro slavnosti všeho druhu, radost, zábavu a společnost. Máte důvod být spokojeni s tím, co jste dosud dosáhli, nebo se o takovém důvodu brzy dozvíte. Vychutnejte si proto dobrou náladu a podělte se o svou radost s přáteli, o to více, že období mají tendenci se střídat a mohou přijít chvíle o poznání méně radostné. Proč tedy nevyužít toho, že se zrovna daří. Pobavte se chvilku a načerpejte sil do dalších dnů. Nyní se vše bude vyvíjet k vaší spokojenosti i bez vašeho přičinění. Tato karta znamená i klid v rodině a dobré zprávy spojené s dětmi.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: nemusíte dělat téměř nic – jak jsme si řekli, využijte chvíle pro své potěšení. Setkávejte se s lidmi, radujte se, udělejte si slavnost, jděte na ples. Navazujte nová přátelství, nebo upevňujte ta stávající. Dobrodružné povahy mohou klidně pokoušet štěstí, pro ty umírněné jde o čas odpočinku.

Co byste dělat neměli: neměli byste být nenasytní a honit se za požitky, být líní a nemírní.  A také nezapomeňte – „Kdo využije své štěstí proti jinému, sám se o ně připraví.“

Ve vztazích: symbolizuje tato karta pěkný partnerský vztah nebo manželství. Příjemné období, které je vhodné pro společné činnosti, nebo společné cesta a zábavu.  Je-li ve vztahu či manželství problém, přináší karta alespoň dočasné usmíření. Vychutnávejte si lásku nezatíženě a plnými doušky. Jeďte na dovolenou, nebo si udělejte se svým protějškem hezký víkend.

Ve financích a práci: tato karta mnohdy představuje naplnění vyplývající z přínosných finančních rozhodnutí. Ohlašuje čas, kdy máte finanční tíseň již za sebou. Můžete zažít pocit osobního naplnění a finančního uspokojení.

Ve zdraví: Devítka Pohárů ukazuje na vyrovnané fyzické, citové, mentální i duchovní zdraví. Tohle je doba, kdy si uvědomujete, že pevné zdraví je výsledkem vyrovnaného přístupu k životu a smyslu pro pohodu.