Marchetti tarot
Ciro Marchetti

PÁŽE HOLÍ

představuje osobnost plnou života a energie, hravou, která touží poznávat život a zkoušet vše nové a nepoznané. Život miluje a je věrným přítelem či přítelkyní. Vypovídá o těch vašich rysech, pro které je typická lehkost a společenskost, energičnost a živost.

Jeho (nebo její) dynamika a nadšení mohou být pro vás inspirací. Můžete se tedy rozhodnout k účasti na nějakém tvůrčím projektu. Tato karta může symbolizovat počáteční zájem o novou pracovní věc, nebo vztah a poukazovat na blížící se zprávu nebo jednání, týkající se začátku nového projektu, zaměstnání, nebo možnosti kariérního postupu. Páže Holí může také naznačovat celkové zvýšení vašeho životního tempa v tom smyslu, že právě začíná nová fáze ve jménu činorodosti. Budete mít zaujetí i touhu, jde jen o to, dobře ji použít. Čím dříve budete schopni tuto novou fázi začít, tím budete šťastnější a úspěšnější.


Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: poslechněte svou inspiraci, nápad, impuls. Jde právě jen o impuls, zbytek je na vás. Snažte se být i iniciátory, buďte odvážní a ambiciózní – nikoli však neomalení. Dejte na svou intuici, snažte se ostatní nadchnout a motivovat. Buďte neotřelí, smělí, bezprostřední a okouzlující.


Co byste dělat neměli: vyvarujte se toho, abyste obtěžovali, byli egocentričtí, nebo afektovaní. Pokuste se nebýt nerozhodní, povrchní a teatrální. Dejte si pozor na jakousi neschopnost dovést věci do konce, nebuďte nestálí, nároční a netrpěliví.


Ve vztazích: potěšení ze sexuality, bouřlivá zamilovanost, touha začít nový vztah, jiskření, žhavé šance.


Ve financích a práci: dá se počítat se zajímavou nabídkou nebo návrhem, které vás budou motivovat, máte možnost pohnout se v kariéře směrem kupředu.

Ve zdraví: vitalita a energie by vám chybět neměly, nezapomínejte však odpočívat, ať je kde brát! Soustřeďte se, pozor na úrazy z lehkomyslnosti. Jinak tato karta symbolizuje dobrý zdravotní stav.