AI Modern Tarot
Tarotsara.cz

ČTYŘKA HOLÍ

Zdar přináší dobrou náladu a s dobrou náladou se věci o to více daří. Na povrchu jde o kartu klidu a radosti, v hloubi ale k tomu vyjadřuje, že probíhá období plného tvoření, tahle karta je často vázána na radost z práce – a dá se říci, že zaslouženě.

Ať jste pracovali na čemkoli, vychutnejte si radost, aspoň pro tento čas. Můžete dokonce využít některé ze svých zisků a položit základy pro budoucnost, ať už půjde o stavbu domu, rozšíření podnikání nebo svatbu. Tato karta také slibuje konec nějakých nesnází, potíží a pocit úlevy, protože je něco šťastně vyřízeno, nebo dokončeno. Období uvolnění a radosti, oslav, svornosti a úspěchu. Také znamená společenské události, zábavu na oslavu nějaké tvůrčí záležitosti, pocit vyrovnanosti a harmonie.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: přistupujte k jakékoli činnosti s radostí. Věřte si, pokud jde o vaše záměry. Setkávejte se s přáteli, družte se a radujte společně. Otevřete se novým možnostem. Nezapomeňte ale s oslavami také skončit – setrvávat v zábavách je jistě příjemné, ale tato oddechová pauza má sloužit skutečně jen k odpočinku, nikoli se stát smyslem života .

Co byste dělat neměli: nadsazovat své cíle a mít přehnaná očekávání. Přeceňovat sebe nebo své úspěchy a příliš oslavovat bezvýznamné výsledky. Pro samé slavení usínat na vavřínech, nikam se nerozvíjet.

Ve vztazích: velmi příznivá karta pro dění, spojené s rodinou. Upevňuje domácí pohodu, ale řeší i staré spory nebo nějaké nejasnosti. Do manželství vnáší pohodu. S partnerem nebo blízkými přáteli je možno řešit i méně příjemná témata – vše se obejde bez hádek.

Ve financích a práci: zde nese tato karta úspěch, pokud dostojíte podmínce radosti a chuti do práce. Výhodné jsou nové investice, lze také úspěšně změnit zaměstnání. Kdo je pracovně velmi vytížen, má nyní vynikající možnost, jak zvolnit pracovní tempo.

Ve zdraví: dobrý zdravotní stav a vitalita bývá s touto kartou evidentní. Harmonický domácí nebo pracovní život, propůjčují vašemu zdraví jistotu a stabilitu. Může se jednat o období vhodné k osvojení si zdravých návyků a udržování fyzické kondice např. v podobě každodenních procházek, strečinku, jógy nebo kondičního běhu, jež vedou k zachování vitality.