Darkm Mansion tarot
Taroteca Studio

OSMIČKA HOLÍ

Tato karta symbolizuje rychlost, nečekanou událost, překotné dění. Něco je ve vzduchu, a blíží se to velmi rychle, možná, že to už je dokonce tady. Věci se daly do pohybu a stanou se daleko dříve, než bychom tušili.

Pokud čekáte na výsledek, nebudete čekat dlouho. Protože jde o Hole, tedy o Oheň, lze čekat také kromě rychlého spádu událostí i nadšení, spontánnost, jasnost a přímost.  Člověk se někdy těžko rozhoduje, zvlášť pokud ho k tomu nic konkrétního netlačí. Někdy však pro samé vyčkávání nic neudělá. Osmička Holí vás může z takové situace rychle vysvobodit. Udělá to za vás. Ne vždy tak, jak byste byli chtěli J, ale určitě mnohem rychleji. Situace přeje rychlému jednání, vyčkávání nikam nepovede.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: buďte aktivní, rychlí, zaměření na cíl. Komunikujte, uvažujte, konejte. Buďte bezprostřední, spontánní, nebojte se reagovat i bez přípravy. Cestujte, přemísťujte se

Co byste dělat neměli: nebuďte povrchní, rozpínaví, nepleťte se do věcí, do kterých vám nic není. Ovlivníte-li jen jednu hůl v její dráze, ovlivníte jí i všechny ostatní, a celá věc se může zřítit k zemi. Nehádejte se, nežárlete, nevyvolávejte spory.

Ve vztazích: rychlé seznámení s krátkým trváním, bezhlavé, překotné zamilování se. Pestrá zábava při společenských akcích. Žárlivost. Vášeň. V dlouhotrvajících vztazích nová energie.

Ve financích a práci: hrozí poměrně značné nebezpečí chyb, způsobených zbrklostí, unáhleností a neuvážeností. Pozor na bezhlavé, rychlé investice do něčeho lákavého.  V zaměstnání je potřeba jednat rychle a důsledně.

Ve zdraví: potíže, které by se vyskytly v tomto období, by měly mít jen krátké trvání a nebudou chronického charakteru – např. jen „letní“ rýma, nastuzení. Pozor za úrazy, způsobené nepozorností nebo nedbalostí, a také na přeceňování vlastních sil.