LIGHT SEER´S TAROT
Chris Anne Donnelly

KRÁLOVNA MEČŮ

Tato královna toho hodně ví ze svých osobních zkušeností, z rozsáhlé četby i z pozorování života kolem. Pokud chce, je schopna si s každým popovídat téměř o čemkoli. Je to dobrá a nápomocná přítelkyně, i když o ní často říkají, že nemá žádné emoce.

Dotáhla to na trůn zásluhou své schopnosti rychle rozpoznat nejlepší řešení problémů. Nyní nastává období, kdy se zvýší vaše schopnost jít rovnou k věci. Jste inteligentní a budete schopni vidět širší souvislosti problému a budete umět taktně a upřímně nabídnout řešení. Budete dostatečně realističtí v tom, čeho lze dosáhnout a čemu je lépe se vyhnout. Pokud projevíte svou logickou stránku osobnosti, smíšenou se zdravou dávkou realizmu, můžete se dostat dále a výš. Možná bude třeba sáhnout k takovým způsobům, jichž běžně neužíváme. Pasivní člověk má malou naději, že bude úspěšný. Cokoli bude uskutečněno s odvahou, dopadne dobře. Je třeba vstát a jít.


Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: buďte aktivní, klidně přistupte k neobvyklým opatřením. Stůjte za svým. Buďte upřímní a snažte se oprostit od omezení a závislostí. Problematické situace řešte rozumem, nikoli emocemi. Argumentujte logicky a přímočaře.


Co byste dělat neměli: potlačovat své skutečné citové potřeby, které možná skrýváte za maskou logiky a chladu. Vnucovat své vlastní duševní vzorce ostatním, manipulovat jimi. Být cyničtí a zlomyslní. Vyvarujte se pomstychtivosti a vypočítavosti. Pokud jste žena, nepotlačujte ženskost!


Ve vztazích: v partnerství může dojít k „boji o nezávislost“. Je možné se v tomto období setkat se vztahy uvědomělými – „z rozumu“. Někdy problém se skrýváním citů za maskou nezájmu a cynismu. Lze si vás získat duchem a vtipem spíše, než romantickými gesty. Potřebujete dostatek volnosti.


Ve financích a práci: projevte důvtip a překvapte neobvyklými koncepty. Budete mít úspěch díky pečlivému plánování a jednání s druhými. Jste nyní mistrem komunikace, jste vtipní a bystří, využijte toho.


Ve zdraví: Tato karta naznačuje možné problémy se slinivkou a střevy, také bolestí hlavy a podrážděním. Pokud budete mít nějaké obtíže, nehrajte si na hrdinu a klidně na den, dva vysaďte, jedině vám to prospěje.