AI Modern Tarot
Tarotsara.cz

BLÁZEN

většinou navozuje představu nových začátků a dětinského nadšení ze života. Představuje tu část nás samých, která se probudí k životu ve chvíli, kdy se zamilujeme, zatoužíme po dobrodružství, nebo hledáme rychlé odpovědi.

Je to dítě nebo blázen v našem nitru, který jedná bez přemýšlení, nemá strach z neznámého a je připraven vrhnout se po hlavě do hlubiny. Blázen naznačuje, že se ocitáme na křižovatce a preferuje intuitivní volbu, ačkoli se jeví jako nelogická. Je to okamžik důvěry a víry v sebe, i ve Svět. Řiďte se svým srdcem a přijměte vše, co vám přijde do cesty. Blázen přináší dětinské nadšení ze života, ale také něco nepředvídatelného, protože je symbolem toho, že v životě je možné nadít se opravdu čehokoli. Sděluje nám, že je lepší se nechat vést vírou, než se bát jakékoli volby. V Bláznově období nebudete mít strach z neznámého a budete připraveni vrhnout se po hlavě do čehokoli. V případě, že míváte potíže s rozhodováním, nastal čas věřit sobě a svému srdci, jinak je možné i upozornění, že se máte trochu rozhlédnout, než do něčeho bezhlavě skočíte.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: nebojte se, troufněte si! Buďte spontánní, klidně i výstřední, hrajte si, důvěřujte, buďte nezávislí.

Co byste dělat neměli: nebuďte zbrklí, lehkovážní, neopomíjejte své závazky, zachovejte si aspoň nějakou disciplínu a pokuste se nechovat nezodpovědně.

Ve vztazích: znamená Blázen nový počátek, kdy je vše otevřené a může zvěstovat živý, veselý, nekomplikovaný svazek. Ale někdy také nezodpovědnost a nespolehlivost, vztah, kdy je v něm jeden bláznem, nebo krátkodobý flirt.

Ve financích a práci: Bláznovo heslo ve financích zní – věř své inspiraci a jednej! V této chvíli se tedy můžete rozhodnout otevřít nový obchod, odejít ze zaměstnání, aniž máte jiné, investovat do podnikání v oblasti, se kterou nemáte žádné zkušenosti. Vnitřně cítíte, že načasování je pro takové kroky správné.

Ve zdraví: budete mít spoustu energie, entuziasmu a vášnivého nadšení a věříte, že se vám bude dařit. Možná ve vás tato karta vzbuzuje nejistotu, ale váš zdravotní stav je vyrovnaný.