Elemental Wisdom tarot
Taroteca Studio

TROJKA PENTAKLŮ (DISKŮ)


je přímo vynikající kartou pro oblast studia. Slibuje složení zkoušek a přestup výš.  Je výtečná i v pracovní oblasti, kde může souviset s povýšením nebo pochvalou. Tahle karta je znamením, že se všechno daří dobře. 

Jestliže jste začali nový obchod, rozjeli nový projekt, či jste se začali pravidelně věnovat cvičení, nebo péči o zdraví, vidíte známky pokroku, a dokonce i úspěchu. Věnujete dané záležitosti pozornost a děláte pro ni, co můžete. Také se vám dostává pozornosti a možná i kompenzace výdajů na vaši práci. Vnější uznání vám přináší uspokojení, ale ve svém úsilí docházíte rovněž velkého osobního naplnění. Jde tady o vytváření hodnot a tato karta nese zdar ve všech oblastech, kde je uplatňována vlastní myšlenka a upřímná snaha. Dílo, které vytváříte, bude mít tím větší hodnotu, s čím větší chutí a vědomě je konáte. Samozřejmě úspěch vyžaduje úsilí, píli, nutnost se domluvit, spolupracovat.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: dokončujte,  co jste začali. Buďte přesní, snažte se o dokonalost a preciznost – co nyní vytvoříte, bude vás provázet dlouho.  Buďte zodpovědní, snažte se, ukažte, co umíte!

Co byste dělat neměli: nebuďte líní, nepořádní, využívejte svůj potenciál na 100%, nevyhýbejte se příležitosti ukázat, co ve vás je, i kdybyste u toho byli nervózní a klepali se trémou…

Ve vztazích: krok k vyzrálejší formě partnerství, ochota nést důsledky, překonání krize, čin.  Pozor na to, abychom jen nepracovali, a nezanedbávali vztahy.

Ve financích a práci: jsou položeny pevné základy, nezbytné pro dlouhodobý finanční úspěch. Možná by bylo potřeba více studia, nebo zkušeností. Je možné, že se objeví nějaká instituce nebo organizace, která podpoří vaše finanční záměry.

Ve zdraví: karta představuje harmonickou pohodu, k níž vedly zdravé návyky, které jste si možná osvojili již v dětství a zase se k nim vracíte. Máte tím dobrý základ pro zdravý život. Může představovat i nějaké delší studium, související se zdravím