Marchetti tarot
Ciro Marchetti

KRÁL HOLÍ

tento král je vášnivý a vede druhé cílevědomě a energicky. Jeho vrozené charisma a smysl pro zábavu motivují všechny, kteří jej následují.

Nějakým způsobem umí přesvědčit své následovníky, že jsou schopni odkázat cokoli a oni ho za ten pocit milují. Není tím, kdo by šel s davem. Místo toho si stanoví vlastní cíle a jde za nimi vlastní cestou.  Pro tuto chvíli můžete tedy čekat příval živoucí energie, provázený smyslem pro dramatické a aktivní jednání. Bez ohledu na to, co děláte. Může nastat příležitost pro trochu risku, založeného na zasvěceném úsudku, znalostech a sebedůvěře. Vaše osobní moc přinese výsledky a nové neotřelé nápady mohou přinést i kýžené postavení.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: buďte velkodušní, aktivní a sebevědomí. Mějte vlastní stanovisko a nebojte se o něj „poprat“. Nebude vám chybět ani schopnost se nadchnout, nebojte se toho. Buďte upřímní přátelé a šlechetní nepřátelé.

Co byste dělat neměli: nebuďte pyšní, zlomyslní a krutí. Nezneužívejte svou moc, nebuďte panovační, sobečtí a namyšlení. Nebojte se prohrát, občas můžete ustoupit a nemusíte mít vždy pravdu.


Ve vztazích: může vás zaujmout velmi přitažlivá, charismatická a vášnivá osoba. Tato karta může znamenat i to, že můžete být pyšní na vztah, nebo na partnera. Buďte věrní svému postoji

Ve financích a práci: v práci a financích na tohoto krále pozor ve smyslu, že mívá někdy potíže dotáhnout věci do konce, nebo sklon příliš riskovat.

Ve zdraví: budete mít spoustu energie, a vášnivého nadšení, ale pozor na agresivitu a prchlivost. Svůj vztek vybijte nějakým aktivním způsobem – sportem, soutěží apod., nehromaďte jej v sobě.  Jinak Vaše zdraví bude překypovat energií a budete se cítit nabití a dynamičtí.