Elemental Wisdom Tarot
Taroteca studio

ŠESTKA HOLÍ

Toto je karta vítězství. Máte důvod k optimismu a potěšitelné vyhlídky na to, že na cestě k vám jsou dobré zprávy. Každé dílo, k němuž přiložíte ruku, bude prosperovat a vy se budete z tohoto vítězství radovat.

Přinese nejen osobní uspokojení, ale v určité míře i veřejné uznání. Po delším období může být dosaženo dlouho očekávaného cíle. Není to cíl konečný, pouze jeden z cílů na dlouhé cestě. Proto je dobré využít výsluní a zapamatovat si radost z vítězství a dosaženého cíle. Až přijdou poraženecké nálady, můžete příjemnou vzpomínku oprášit jako povzbuzení do dalšího boje. Každý z vás určitě někdy zvítězil, proto si můžete vybavit, jaký pocit vítězství přináší, i to, jak dlouho ten pocit trvá. Vystřízlivění může být leckdy nepříjemné. Po každých vrcholných událostech přijdou zase dny všední, nezajímavé a obyčejné. Proto je dobré si vítězství nejen prožít, ale i jej využít.

Co můžete udělat pro dobrý vývoj událostí: chovejte se jako vítěz. Buďte velkorysí, odvážní a nebojte se trochu přehánět. Využijte svou popularitu. Nebojte se veřejně vystoupit nebo uplatnit.

Co byste dělat neměli: neusínejte na vavřínech. Nebuďte sobečtí a sebestřední. Nedejte na pochlebovače a podlézavce.  Nesnažte se zvítězit za úplně každou cenu.

Ve vztazích: velmi vhodná karta pro seznamování všeho druhu.  Do mileneckého či manželského vztahu přináší vyřešení sporu, do rodiny uklidnění problémů, v přátelství značí nové podněty. Do sporů s protivníky vejde aspoň dočasné usmíření.

Ve financích a práci:
šestka Holí nese finanční vzestup. V práci nové příležitosti, kterou je třeba ihned využít. Je vhodná doba pro žádost o zvýšení platu, lepší pracovní zařazení nebo pracovní úlevy a výhody.  Možnost podmanit si konkurenta, nadřízeného a zůstat s dotyčnými zadobře.

Ve zdraví: zdravotní stav pod vlivem Šestky holí by měl být vyvážený, bez výkyvů, samozřejmě za určitého přístupu k péči o zdraví. V případě plánovaných léčebných zákroků potvrzuje zdárný výsledek.