Někdy si člověk potřebuje vyčistit hlavu. Já měla delší dobu pocit, že zase po čase potřebuji dělat něco rukama (dřív jsem dělala keramiku). A protože mi moje babička v dětství vždy říkala, že jsem napůl anděl a napůl drak, tyhle dvě bytosti mě provází životem dlouhou dobu. S anděly mluvím a draky jsem si začala dělat vlastní. Začalo to tím, že jsem chtěla, aby mi hlídali sešit. Potom malou krabičkou pro vnučku, velkou krabicí pro kolegyni, dračí deníky, velká krabice na objednávku k narozeninám….a už jsem v tom. Báječně mi to vyváží mou vzdušnou stránku, pomůže vyčistit hlavu a ještě mám za sebou něco hmatatelného…Není to radost?

Neplánuji E-shop, ani fabrickou velkovýrobu. Pořád by to pro mně měla být radost. ALE – dárek pro někoho vám ráda po domluvě udělám. Jen to není na počkání. Napište mi a domluvíme se, co a jak byste si přáli. Od toho se bude odvíjet i doba, kterou budu potřebovat na zhotovení a cena, která závisí na předmětu, jeho velikosti a náročnosti práce na něm. Vždycky to ale bude originál, který nemá nikdo jiný, a dračí duše do něj předaná, vás bude chránit a opatrovat vaše poznámky nebo poklady.
P.S. . Nabízím jen deníky – linkované, prázdné bloky na vaše poznámky o čemkoliv, nebo krabičky různých tvarů, velikostí a materiálů.