CO TO SAKRA JAKO BYLO??!!

Určitě to znáte…najednou se kolem vás začnou dít věci, o které jste se neprosili, které neznáte a vůbec na ně nejste zvědaví, ale tím, že jsou tady, vyžadují vaše úsilí i vaši pozornost, kterou byste jinak věnovali něčemu zcela jinému, obvykle příjemnějšímu.
Situaci ustojíte, všechno je v pořádku a vy jenom popadáte dech a říkáte si: “Co to sakra jako bylo ??!!“

Zajímavá otázka! Jste kartáři, kde tedy hledat tu odpověď, než právě v balíčku vašich oblíbených tarotových karet.

A jak na to? Zůstaneme pro začátek u toho základního – dobře se zeptat. Záleží na tom, jestli chcete vědět, opravdu a přesně: co to teda sakra bylo, anebo chcete zajít dál, a dovědět se taky, co to k čertu znamená právě pro vás osobně, případně, co s tím teda máte, nebo naopak nemáte dělat vy.

Protože jak už jsme si kdysi říkali, jaká otázka, taková odpověď. A protože otázky s jednoduchou odpovědí ANO/NE karty moc rády nemají, musíme si s nimi aspoň trochu popovídat. Je to jako byste šli na návštěvu k dědovi Vševědovi, a už v předsíni mu bez dalšího vyrvali tři vlasy, otočili se na patě a zdrhli. Jednak by hrozilo, že vůbec nebudete vědět, co si s vlasy počít, protože bez laskavé dědovy nápovědy by vám k ničemu nebyly a jednak je to prostě nezdvořilé, a ke kartám, ani k dědům se nezdvořile nechováme.

Takže! Pokud se někdy ocitnete v situaci, která vám po jejím absolvování přinese na jazyk naši úvodní otázku, tedy „Co to sakra jako bylo??!!“, je potřeba se s kartami pěkně v klidu posadit a povyprávět si.

Začněte prostou otázkou – Co tato situace znamenala? A vytáhněte si jednu (fakt stačí) kartu. Měli byste se z ní dovědět, o co teda sakra šlo 😊. Pokud nevidíte nic, vytáhněte si ještě jednu kartu s otázkou, co nevidím, neznám, nebo nechci na této situaci vidět? A mělo by být jasno.

Pokud vám tato odpověď stačí, kartám poděkujte a ok. Pokud jste zvídaví jedinci a chcete taky vědět, k čemu vám to je celé dobré – zeptejte se i na to: Co to sděluje mně osobně, případně co se z toho mám naučit? A pokud nic…postupujte podle bodu jedna a vytáhněte si další kartu na to, co nevidíte, neznáte nebo nechcete…

Třetí otázkou požádejte radu karet: Co s tím? (Co bych měl dělat právě teď? Na co se zaměřit?) A vytáhněte třetí kartu. Opakování je matka moudrosti, takže pokud nevíte, opakujte postup z bodu jedna a vytáhněte druhou kartu.

Teď už by měla být vaše zvědavost zcela uspokojena a měli byste poměrně přesně vědět, „co to sakra jako bylo“ a taky proč a co s tím. A to není zrovna málo, co myslíte?

Hodně radostí na životních cestách s tarotem přeji!