VÝKLAD PRO DNEŠNÍ DEN

Existují dva dobré způsoby, jak se každodenní praxí seznámit s kartami. Na rozdíl od výběru jedné karty na den s cílem zjistit co nás čeká, vyžadují dvě následující metody výkladu aktivní účast, díky níž získáte přímou zkušenost s významem karet prostřednictvím zkoumání vlastního nitra.

VÝKLAD NA DNEŠNÍ DEN + příklad výkladu     

                                                                           

 

 

 

  

1) Karta na tento den - významný rys nadcházejícího dne

2) Co nás čeká - osobní záležitost, jíž bychom měli věnovat pozormost

3) Na co bychom si měli dávat pozor - city, touhy, nebo reakce, které se mohou objevit

 

Ukázkový výklad:

  1 2 3

1) SÍLA - (karta na tento den) - den, kdy budete odpovídat za svoje činy a jejich případné  ovládání či popuštění. Síla citů spojená se soucitem je klíčem k úspěšnému vztahu. Otázka, kterou byste si měli položit - Nakolik jsem v souladu se svým skutečným citovým založením? Jak moc se musím a umím ovládat? Je to nakonec nutné?

2) OSMIČKA PENTAKLŮ -  (co nás čeká) - buďte pilní. Věnujte pozornost detailům a naplno se pusťte do úkolu. Vyvolává ve vás taková představa obavy, nebo zadostiučinění?

3) SEDMIČKA POHÁRŮ - ( na co si dát pozor) - na toužebné přání, nebo sebeklam, že znáte odpovědi na všechny otáky. Lidé, kteří se oddávají dennímu snění, bývají ledabylí. Zlobí vás to, nebo s nimi plujete v jednom proudu?

Toto je příklad výkladu na den. Nechte na sebe karty působit, osloví vás samy a jistě v nich najdete doporučení, co ten který den dělat a na co si dát pozor. Neřiďte se otrocky významy, naučenými z knih ! Každá karta nám v daný okamžik může sdělit své poselství jen pro nás.

TOPlist
aktualizováno: 15.06.2019 19:50:43