VÍKENDOVÉ KURZY A.2

VÍKENDOVÝ KURZ  "ZÁKLADY TAROTU" 

Tento kurz je určen začátečníkům a mírně pokročilým samoukům a moc ráda v něm předám část svých zkušeností vám, kdo jste se rozhodli proniknout dále do hlubokých Tarotových vod.

Termíny konání budou pro podzim - zima 2019 vypsány během června a potom si můžete předběžně rezervovat místo.

AKTUÁLNĚ: bude vypsáno během června

měsíc 2019 Datum
   

Tento kurz můžete zakoupit i jako dárek - podívejte se na DÁRKOVÉ POUKAZY.                                                                             

Přihlášky již můžete pro Vámi vybraný termín zasílat, místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy viz. podmínky dole.
Pokud neuhradíte včas zálohu a přihlásí se někdo další po vás, může získat vaše místo. 


Kurz bude probíhat po oba víkendové dny - vždy od 10:00 - 16:00 hodin, s přestávkou na oběd 12:00 -13:00 hodin,  

Náplní kurzu bude úvod do tarotu. Naučím Vás základům, které potřebujete pro snadnější orientaci v Tarotu, živlech, Dvorních kartách a  jejich používání při praktických výkladech. Cílem tohoto kurzu je připravit Vás pro vlastní samostatné používání tarotu při jednoduchých výkladech, případně jako startovací přípravka pro další hlubší studium. Teorii budeme používat v nutné míře, hlavně si budeme vše názorně zkoušet v praxi.
Pokud zatím nemáte své vlastní karty, mohu po dobu kurzu zapůjčit.


Výukové materiály obdrží účastníci kurzu ve formátu PDF zdarma, tištěnou verzi za 200,- Kč (čb obrázky)

Jedná se o obsáhlé úvodní výukové materiály pro začátečníky i mírně pokročilé, kde na100 stranách A4.najdete podrobné seznámení s tarotovými živly, Dvorními kartami, Velkou i Malou arkánou a s hlavními rysy jednotlivých tarotových karet. Texty jsou sestaveny tak, aby byly pokud možno stručné, ale co nejsrozumitelnější vám, kdo s Tarotem teprve začínáte.
Pro ostatní zájemce je možné tyto materiály zakoupit pouze elektronicky, jako E-book za cenu 400,- Kč

Cena kurzu pro rok 2019 je 2200,- Kč. 
(záloha činí 1000,- Kč a je splatná do 1.týdne od potvrzení přijetí Vaší přihlášky na č.ú.: 1024724323/6100 Equa bank

 UPOZORNĚNÍ: Pro platby ze zahraničí mne kontaktujte E-mailem.

Výuka bude probíhat v nově připravených prostorách na Praze 4 - podrobnosti ZDE

Hlaste se prosím  prostřednictvím přihlášky níže nejpozději týden před zahájením kurzu.

 

PŘIHLÁŠKA - víkendový kurz pro začínající

Pokud tento formulář nefunguje ve vašem prohlížeči, napište mi prosím E-mailem: info@tarotsara.cz
 

PODMÍNKY:

V případě nekonání kurzu, na který  jste se přihlásili, Vám bude nabídnut náhradní termín, nebo individuální řešení.

Vzhledem k nepříjemnému zvyku poslední doby, kdy si někteří zájemci rezervují místo na akci nebo kurz a potom bez omluvy nepřijdou, jsem nucena žádat při přihlášení zálohu, kterou samozřejmě v případě nekonání kurzu vracím v plném rozsahu. Pokud bude rezervovaná účast zrušena ze strany zájemce, bude částka zaplacená jako záloha podle osobní dohody použita pro jiné aktivity v tarotové škole, případně jako platba za výklad.

Vaše vyplněné osobní údaje - E-mail - slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci. 
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE
     


 Ohlasy:

 


ZUZANA B.

Ahoj Sáro,

ještě jednou bych chtěla poděkovat za víkendový kurz Tarotu, který jsem právě absolvovala.... Bylo to náročné, informací spousta a
já doufám, že budu pokračovat. Musím říct, že výklad a to jak karty fungují mě ohromil..... Jsem také ráda za věcný výklad ....
Měj se pěkně a na viděnou na některém Tvém pokračovacím kurzu či tréninku.


VLAĎKA Š.

Sáro, chtěla bych vám poděkovat za užasný víkend s tarotem, byly to dva dny plné pocitů, energie, radosti ale i neočekávaného naplnění, moc moc děkuji 


VERONIKA S.

" ...Milá Sara, tarot som si zamilovala už dávnejšie a na Tvoj víkendový seminár som sa rozhodla ísť preto, lebo som sa chcela naučiť o ňom viac. Zaujala ma Tvoja web stránka, ktorá je na vysokej úrovni a už len čítať ju, bol super zážitok. Keď sa k tomu pridala úžasná komunikácia z Tvojej strany, vedela som, že som si vybrala správne a neváhala som merať cestu z Banskej Bystrice až do Prahy. Prežila som vďaka Tebe perfektný víkend. Pohoda, aká z Teba priam srší, vedomosti, ktoré máš a zmysel pre humor, mi dovolili pozrieť sa na tarot z úplne inej strany. Tarot sa vďaka Tebe stal pre mňa určite láskou na celý život. Chcela by som sa Ti zo srdca poďakovať a zaželať Ti veľa úspechov v Tvojej práci, a tiež odporučiť všetkým, ktorí ešte váhajú, že u Teba nájdu to pravé a nebudú istotne ľutovať. Ďakujem za to, že som Ťa mohla spoznať a verím, že to nebolo naše posledné stretnutie. Posielam veľa pozdravov, Veronika (jesenný seminár, 25.-26.11. 2017).  


RENATA J.

"...Milá Sáro,velice děkuji za velmi poučný a pro mě osobně velmi přínosný kurz Tarotu.Tvé vedení kurzu je systematické,při tom velmi lidsky a logicky podané.Dosud jsem jen tápala až Tvůj kurz mi "otevřel oči" a tím více mě vykládání začalo bavit.Určitě zase přijedu na další.Moc děkuji Renata Jos..."

25-26.11.2017

"...jestě jednou Vám chci poděkovat za velmi příjemý víkend a inspirující vyprávění o tarotu. Cely kurz probíhal ve velmi příjemné atmosféře a jsem moc ráda, že jsem tam mohla být. Hned v pondělí jsem vykládala karty sestře meho přítele, bylo to perfektni! Takže budu trénovat a snad se za pár měsíců potkáme na nějakém kurzu pro pokročilé:-)..."

Andrea M. 22.-23.4.2017


" ...chtěla bych poděkovat za velice zajímavou a přínosnou přednášku. Hlavně oceňuji, že jsem se dozvěděla informace, které jsem nevyčetla v knížkách. Bylo to pro mne velmi přínosné..." 

 Iva B. 25.-26.3.2017


 
"...Milá Sáro, chci poděkovat za krásný víkend 11.2.-12.2.2017 a neuvěřitelně vyčerpávající a na vysoké úrovni podaný výklad  s učením tarotových karet, který do dnešního dne stále vstřebávám. Určitě se chci vracet a dále se zdokonalovat pod vašim vedením - prostě prima. zdravím a těším se na další Ella"

Ella S.


"...Ďakujem za veľmi príjemný, na vysokej úrovni vedený víkendový kurz. Teším sa na ďalšie stretnutia pri tarote..."

Viera V.   21.2.2017


"...chtěla jsem ještě jednou poděkovat za krásný víkend s Tarotem. Už to v sobě všechno pomalu zpracovávám a mám i již své nové karty. Zkouším si sama výklady, ale samozřejmě jsem v tom ještě dost nejistá.
Ráda bych se zúčastnila tarotového tréninku toto pondělí 20.2., abych si procvičila nabyté znalosti a zase trochu víc získala nějakou jistotu ve výkladech.
Děkuji a přeji hezký večer  

Romana R...." 15.2.2017


" ...měla jsem tu čest a skvělou možnost účastnit se víkendového kurzu Tarotu pro začátečníky. Bylo to naprosto skvělé ,výstižné a srozumitelné i pro úplného laika jako jsem byla já. Děkuji moc za vše a samozřejmě i skvělou společnost po celý víkend.

Martina V." 13.2.2017
 
"Moc děkuji za krásný a inspirativní víkend s tarotem. Mám pocit, že jsem konečně tarotovým kartám porozuměla a už pro mě nejsou tak zmatené jako před kurzem. Objednala jsem si nové karty a už se hrozně těším na vykládání:).
 
Hanka S." 13.2.2017

kurz duben


 
      
                                        Kurz březen                                                                                  kurz únor 
  
 
                                                                                                     kurz listopad                                                                             

 

TOPlist
aktualizováno: 15.06.2019 19:50:43