VÍKENDOVÉ KURZY A.2

 

VÍKENDOVÝ KURZ  "ZÁKLADY TAROTU" 

Tento kurz je určen začátečníkům a mírně pokročilým samoukům a moc ráda v něm předám část svých zkušeností vám, kdo jste se rozhodli proniknout dále do hlubokých Tarotových vod.

Termíny konání jsou pro podzim rok 2017 vypsány a můžete si předběžně rezervovat místo zatím v následujících datech:

AKTUÁLNĚ: 

měsíc v 2017 Datum
Září 23.- 24.9.
Říjen 21.-22.10.
Listopad 25.-26.11.

Tento kurz můžete zakoupit i jako dárek - podívejte se na DÁRKOVÉ POUKAZY.                                                                             

Přihlášky již můžete pro Vámi vybraný termín zasílat, místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy viz. podmínky dole.
Pokud neuhradíte včas zálohu a přihlásí se někdo další po vás, může získat vaše místo. 


Kurz bude probíhat po oba víkendové dny - vždy od 10:00 - 17:00 hodin, s přestávkou na oběd 12:00 -13:00 hodin,  

Náplní kurzu bude úvod do tarotu. Naučím Vás základům, které potřebujete pro snadnější orientaci v Tarotu, živlech, Dvorních kartách a  jejich používání při praktických výkladech. Cílem tohoto kurzu je připravit Vás pro vlastní samostatné používání tarotu při jednoduchých výkladech, případně jako startovací přípravka pro další hlubší studium. Teorii budeme používat v nutné míře, hlavně si budeme vše názorně zkoušet v praxi.
Pokud zatím nemáte své vlastní karty, mohu po dobu kurzu zapůjčit.


Výukové materiály obdrží účastníci kurzu zdarma,

Jedná se o obsáhlé úvodní výukové materiály pro začátečníky i mírně pokročilé, kde na100 stranách A4.najdete podrobné seznámení s tarotovými živly, Dvorními kartami, Velkou i Malou arkánou a s hlavními rysy jednotlivých tarotových karet. Texty jsou sestaveny tak, aby byly pokud možno stručné, ale co nejsrozumitelnější vám, kdo s Tarotem teprve začínáte.
Pro ostatní zájemce je možné tyto materiály zakoupit pouze elektronicky, jako E-book za cenu 400,- Kč
 

Cena kurzu je 1800,- Kč.
(záloha činí 800,- Kč a je splatná do 1.týdne od potvrzení přijetí Vaší přihlášky na č.ú.: 1024724323/6100 Equa bank

 UPOZORNĚNÍ: Pro platby ze zahraničí mne kontaktujte E-mailem.

Výuka bude probíhat v nově připravených prostorách na Praze 4 - podrobnosti ZDE

Hlaste se prosím telefonicky na č. 777 128 363E-mailem nebo prostřednictvím formuláře níže.

 

PODMÍNKY:

V případě nekonání kurzu, na který  jste se přihlásili, Vám bude nabídnut náhradní termín, nebo individuální řešení.

Vzhledem k nepříjemnému zvyku poslední doby, kdy si někteří zájemci rezervují místo na akci nebo kurz a potom bez omluvy nepřijdou, jsem nucena žádat při přihlášení zálohu, kterou samozřejmě v případě nekonání kurzu vracím v plném rozsahu. Pokud bude rezervovaná účast zrušena ze strany zájemce, bude částka zaplacená jako záloha podle osobní dohody použita pro jiné aktivity v tarotové škole, případně jako platba za výklad.

Závazné rezervace ZDE: Napište prosím své jméno a tel.kontakt na Vás a počet míst a datum+místo konání kurzu, které si přejete rezervovat. 

Pokud Vám ode mne během 24 hodin nepřijde potvrzení o přijetí přihlášky, kontaktujte mne prosím telefonicky, nebo běžným E-mailem na: info@tarotsara.cz, formulář se může toulat.                                            

    Můžete si objednat i dárkový poukaz: 
 
kurz duben 2017

 
      
                                        Kurz březen 2017                                                                                  kurz únor 2017 
  
 
                                                                                                     kurz listopad 2016                                                                                

 

Ohlasy:

"...jestě jednou Vám chci poděkovat za velmi příjemý víkend a inspirující vyprávění o tarotu. Cely kurz probíhal ve velmi příjemné atmosféře a jsem moc ráda, že jsem tam mohla být. Hned v pondělí jsem vykládala karty sestře meho přítele, bylo to perfektni! Takže budu trénovat a snad se za pár měsíců potkáme na nějakém kurzu pro pokročilé:-)..."

Andrea M. 22.-23.4.2017


" ...chtěla bych poděkovat za velice zajímavou a přínosnou přednášku. Hlavně oceňuji, že jsem se dozvěděla informace, které jsem nevyčetla v knížkách. Bylo to pro mne velmi přínosné..." 

 Iva B. 25.-26.3.2017


 
"...Milá Sáro, chci poděkovat za krásný víkend 11.2.-12.2.2017 a neuvěřitelně vyčerpávající a na vysoké úrovni podaný výklad  s učením tarotových karet, který do dnešního dne stále vstřebávám. Určitě se chci vracet a dále se zdokonalovat pod vašim vedením - prostě prima. zdravím a těším se na další Ella"

Ella S.


"...Ďakujem za veľmi príjemný, na vysokej úrovni vedený víkendový kurz. Teším sa na ďalšie stretnutia pri tarote..."

Viera V.   21.2.2017


"...chtěla jsem ještě jednou poděkovat za krásný víkend s Tarotem. Už to v sobě všechno pomalu zpracovávám a mám i již své nové karty. Zkouším si sama výklady, ale samozřejmě jsem v tom ještě dost nejistá.
Ráda bych se zúčastnila tarotového tréninku toto pondělí 20.2., abych si procvičila nabyté znalosti a zase trochu víc získala nějakou jistotu ve výkladech.
Děkuji a přeji hezký večer  

Romana R...." 15.2.2017


" ...měla jsem tu čest a skvělou možnost účastnit se víkendového kurzu Tarotu pro začátečníky. Bylo to naprosto skvělé ,výstižné a srozumitelné i pro úplného laika jako jsem byla já. Děkuji moc za vše a samozřejmě i skvělou společnost po celý víkend.

Martina V." 13.2.2017
 
"Moc děkuji za krásný a inspirativní víkend s tarotem. Mám pocit, že jsem konečně tarotovým kartám porozuměla a už pro mě nejsou tak zmatené jako před kurzem. Objednala jsem si nové karty a už se hrozně těším na vykládání:).
 
Hanka S." 13.2.2017

 

 
TOPlist
aktualizováno: 15.11.2017 16:20:56