TAROTOVÝ TRÉNINK - B2

Praktický tarotový trénink 

Tento trénink tarotových dovedností je určen všem, kdo si potřebují a chtějí udržovat své znalosti živé, a dále je rozvíjet. Je důležité své schopnosti trénovat - nejen pro upevnění zatím nabytých znalostí, ale  např. i pro získávání jistoty při výkladech při současném budování své vlastní stálé klientely, apod. Díky tarotovému tréninku máte jedinečnou možnost věnovat se skutečné praxi  - trénovat si skutečné výklady se zpětnou vazbou.
    
Možnost konzultovat své postupy s kolegyněmi a kolegy, kteří jsou na workshopu ze stejných důvodů jako vy, může být velmi přínosná. Více hlav více ví, aniž jde pouze o znalosti - někdy je velmi obohacující už jen pohled na tutéž věc z jiné strany.

Tarotové tréninky budou probíhat na Praze 4 v prostorách tarotové školy Praha

Termíny konání budou zatím středy a pondělky.

Pro věci kolem tarotových tréninků je založena i skupina na Facebooku - Tarot Sara - tréninky

Účastnit se lze vždy, když máte čas a chuť bez ohledu na vaše vnímání úrovně pokročilosti. Tréninkové výklady zařazuji podle situace, nenudí se nikdo a každý má co říci. Není třeba se bát :-)

 Cena  tréninku je 300,- Kč 

 Začínáme v 18:00, končíme ve 21:00 hodin

PODMÍNKY:  V případě nekonání tréninku, na který jste se přihlásili, Vám bude nabídnut náhradní termín, nebo individuální řešení. Již uhrazená platba bude vrácena zpět na Váš účet, případně po dohodě a s Vaším výslovným souhlasem použita na úhradu dalšího kurzu nebo jinou službu TarotSara.cz
Platba kartou je vždy na aktuální měsíc.

Aktuální termíny konání


Účast na tréninku je potřeba si REZERVOVAT PŘEDEM prosím!

 Hlásit se můžete i telefonicky na č. 777 128 363

Rezervace míst končí vždy den před termínem konání

 
TOPlist
aktualizováno: 21.06.2018 16:15:14
Jsem členem
CURRENT MOON