TAROTOVÝ TRÉNINK - B2

Praktický tarotový trénink 

Tento trénink tarotových dovedností je určen všem, kdo si potřebují a chtějí udržovat své znalosti živé, a dále je rozvíjet. Je důležité své schopnosti trénovat - nejen pro upevnění zatím nabytých znalostí, ale  např. i pro získávání jistoty při výkladech při současném budování své vlastní stálé klientely, apod. Díky tarotovému tréninku máte jedinečnou možnost věnovat se skutečné praxi  - trénovat si skutečné výklady se zpětnou vazbou.
    
Možnost konzultovat své postupy s kolegyněmi a kolegy, kteří jsou na workshopu ze stejných důvodů jako vy, může být velmi přínosná. Více hlav více ví, aniž jde pouze o znalosti - někdy je velmi obohacující už jen pohled na tutéž věc z jiné strany.

Tarotové tréninky budou probíhat na Praze 4 v prostorách tarotové školy Praha

Termíny konání vždy v  pondělky.

Pro věci kolem tarotových tréninků je založena i skupina na Facebooku - Tarot Sara - tréninky

Účastnit se lze vždy, když máte čas a chuť bez ohledu na vaše vnímání úrovně pokročilosti. Tréninkové výklady zařazuji podle situace, nenudí se nikdo a každý má co říci. Není třeba se bát :-)

 Cena  tréninku je 300,- Kč 

 Začínáme v 18:00, končíme ve 21:00 hodin

PODMÍNKY:  Vstupenky nepotřebujete, ale účast na tréninku je potřeba si REZERVOVAT PŘEDEM prosím! Kapacita našeho prostoru je omezena Hlásit se můžete i telefonicky na č. 777 128 363.  Rezervace míst končí vždy den před termínem konání, ale zkuste zavolat.

Aktuální termíny konání


 

 
TOPlist
aktualizováno: 15.06.2019 19:50:43
Jsem členem
CURRENT MOON