ROČNÍ KREATIVNÍ KURZ pro pokročilé C2

"TAROTEM KARTA ZA KARTOU"  aneb kreativní večery pro velmi pokročilé (celoroční kurz)

V tomto volném kurzu se setkáme vždy dva večery v měsíci nad kartami, které sice už dobře znáte, ale přesto v nich lze nacházet nové a nové informace a možnosti pohledu.

Proč volný kurz? Je to proto, že v roli „učitele“ nebudu tentokrát jen já. Budeme pracovat společně na tom, abychom co nejlépe a co možná do hloubky propátrali skryté světy tarotových karet a jejich významů.
Budeme pracovat nejen s kartami, které dobře znáte, ale naopak i s těmi, které neznáte vůbec. Budeme se ptát, odpovídat si, kombinovat a zkoušet. Budeme se učit ptát karet. Budeme vykládat. A budeme se dobře bavit. Poznání něčeho čím dál důvěrněji, přináší radost. Radost z poznání, blízkosti a souznění. A v neposlední řadě i ze setkávání s lidmi, které zajímá stejná věc.

Tento kurz je plánován na jeden školní rok, tedy od září do června, v čase od 18:00 - 20:00 hodin. Večer budeme věnovat vždy čtyřem různým kartám. Cena kurzu je 5000,- Kč, tj.250,-Kč/večer. (Úhrada kurzu probíhá v celé stanovené částce, nelze platit jednotlivé večery.)

Absolvováním tohoto kurzu učiníte poslední krok k získání Certifikátu Tarotové Akademie. 
Nově stačí absolvovat všechny kurzy a na závěr získáváte Certifikát Tarotové Akademie a doporučení pro praxi. Informace ZDE.

Zahajujeme  13.září 2018 a dnem pro tento kurz budou čtvrtky 2x do měsíce. Počet míst je omezen kapacitou učebny, přihlaste se proto jakmile se rozhodnete. Jste vítáni a těším se na vás! 
V případě, že se přihlásí více lidí, než se vejde ve čtvrtky, budu uvažovat o přidání ještě jednoho jiného dne v týdnu - pravděpodobně úterky.

KURZ pro tento rok (čtvrtky) JE JIŽ OBSAZEN! 

měsíc den den
září 13. 27.
říjen 11. 25.
listopad 8. 22.
prosinec 6. 20.
leden  3. 17.
únor 14. 28.
březen 14. 28.
duben 11. 25.
květen 9. 23.
červen 6. 22.

Předběžně hlásit se můžete na info@tarotsara.cz , nebo prostřednictvím formuláře níže.

Vaše vyplněné osobní údaje - E-mail - slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci. 
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE

 

 
TOPlist
aktualizováno: 25.05.2019 20:06:41