ROČNÍ KREATIVNÍ KURZ pro pokročilé C2

"TAROTEM KARTA ZA KARTOU"  aneb kreativní večery pro pokročilé (celoroční kurz)

V tomto volném kurzu se setkáme vždy dva večery v měsíci nad kartami, které sice už dobře znáte, ale přesto v nich lze nacházet nové a nové informace a možnosti pohledu.

Proč volný kurz? Je to proto, že v roli „učitele“ nebudu tentokrát jen já. Budeme pracovat společně na tom, abychom co nejlépe a co možná do hloubky propátrali skryté světy tarotových karet a jejich významů.
Budeme pracovat nejen s kartami, které dobře znáte, ale naopak i s těmi, které neznáte vůbec. Budeme se ptát, odpovídat si, kombinovat a zkoušet. Budeme se učit ptát karet. Budeme vykládat. A budeme se dobře bavit. Poznání něčeho čím dál důvěrněji, přináší radost. Radost z poznání, blízkosti a souznění. A v neposlední řadě i ze setkávání s lidmi, které zajímá stejná věc.

Tento kurz je plánován na jeden školní rok, tedy od září do června, v čase od 18:00 - 21:00 hodin. Večer budeme věnovat vždy čtyřem různým kartám. Cena kurzu je 5000,- Kč (250,-Kč/večer)

Zahajujeme v září 2018, přesný termín zveřejním co nejdříve, předběžný den pro tento kurz budou čtvrtky. Počet míst je omezen kapacitou učebny, přihlaste se proto jakmile se rozhodnete. Jste vítáni a těším se na vás! V případě, že se přihlásí více lidí, než se vejde ve čtvrtky, budu uvažovat o přidání ještě jednoho jiného dne v týdnu - pravděpodobně úterky.

Předběžně hlásit se můžete na info@tarotsara.cz , nebo prostřednictvím formuláře níže.
 

Vaše vyplněné osobní údaje - E-mail - slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci. 
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE

 

TOPlist
aktualizováno: 26.05.2018 21:18:45