REFERENCE

Budu ráda, pokud si uděláte čas, a napíšete mi svůj názor na moji práci zde: REFERENCE Zveřejním níže. Děkuji! Sara

Zaslané E-mailem:


VLAĎKA Š.

Sáro, chtěla bych vám poděkovat za užasný víkend s tarotem, byly to dva dny plné pocitů, energie, radosti ale i neočekávaného naplnění, moc moc děkuji 


MONIKA S.

"...já se snažím víc než deset let tarot trochu pochopit, dva kurzy jsem před lety začala a nedokončila, nic mi to nedávalo a opravdu až co jsem začala sledovat Vaše stránky a pak kurz, tak jsme se posunula. Tedy já si to myslím image, takových lektorů by bylo třeba více..."


MONIKA S.

"Moc Vám děkuji za letní večerní kurz pro začátečníky, pro mě velice přínosný. Vámi poskytované informace jsou srozumitelné a skvěle poskládané.  Díky Vám jsem pochopila souvislosti ve kterých jsem nebyla schopna najít žádný smysl. Vaše kurzy jsou opravdu na profesionální úrovni a jsem ráda,že jsem se mohla tohoto kurzu zúčastnit..."


ANDREA M.

"...jestě jednou Vám chci poděkovat za velmi příjemý víkend a inspirující vyprávění o tarotu. Cely kurz probíhal ve velmi příjemné atmosféře a jsem moc ráda, že jsem tam mohla být. Hned v ponělí jsem vykládala karty sestře meho přítele, bylo to perfektni! Takže budu trénovat a snad se za pár měsíců potkáme na nějakém kurzu pro pokročilé:-)..." 


IVA B.

" ...chtěla bych poděkovat za velice zajímavou a přínosnou přednášku. Hlavně oceňuji, že jsem se dozvěděla informace, které jsem nevyčetla v knížkách. Bylo to pro mne velmi přínosné..." 


ELLA S.

"Milá Sáro, chci poděkovat za krásný víkend 11.2.-12.2.2017 a neuvěřitelně vyčerpávající a na vysoké úrovni podaný výklad  s učením tarotových karet, který do dnešního dne stále vstřebávám. Určitě se chci vracet a dále se zdokonalovat pod vašim vedením - prostě prima. zdravím a těším se na další Ella" 


VIERA V.

"...Ďakujem za veľmi príjemný, na vysokej úrovni vedený víkendový kurz. Teším sa na ďalšie stretnutia pri tarote..."  Viera V.   21.2.2017


ROMANA R.

"...chtěla jsem ještě jednou poděkovat za krásný víkend s Tarotem. Už to v sobě všechno pomalu zpracovávám a mám i již své nové karty. Zkouším si sama výklady, ale samozřejmě jsem v tom ještě dost nejistá.
Ráda bych se zúčastnila tarotového tréninku toto pondělí 20.2., abych si procvičila nabyté znalosti a zase trochu víc získala nějakou jistotu ve výkladech.
Děkuji a přeji hezký večer  Romana R...." 15.2.2017


HANKA. S.

"...Moc děkuji za krásný a inspirativní víkend s tarotem. Mám pocit, že jsem konečně tarotovým kartám porozuměla a už pro mě nejsou tak zmatené jako před kurzem. Objednala jsem si nové karty a už se hrozně těším na vykládání:).  Hanka S."    13.2.2017

MARTINA V.

"...Ahoj Sáro ,měla jsem tu čest a skvělou možnost účastnit se víkendového kurzu Tarotu pro začátečníky. Bylo to naprosto skvělé ,výstižné a srozumitelné i pro úplného laika jako jsem byla já. Děkuji moc za vše a samozřejmě i skvělou společnost po celý víkend. Martina V...." 13.2.2017


PAVLÍNA K. - Praha

"...Byla jsem velmi nervózní, protože to byla moje první návštěva u zkušenější kartářky než jsou ty, které sice vykládají za stovku, ale jen papouškují pasáže z knížek. Výklad seděl jako ulitý, byl přesný a profesionálně vedený. Tréma ze mně spadla po prvních minutách.. Dokonce jsme se zasmály a odcházela jsem s jasnou hlavou a uvolněnou myslí. Rozhodně se budu vracet, každá minuta za to stála! Díky Pavla" 3.2.2017


PETR - Sydney

"Děkuji moc paní Saro za možnost výkladu po Skype.Vaše práce je skvělá a byl jsem překvapený, jak moc mi výklad karet dal. Ptal jsem se na firemní možnosti a dobrali jsme se detailů, které jsem vůbec nečekal, že je možné od karet dostat. Umožnilo mi to srovnat si v hlavě ledacos o mém dalším směřování. Velký dík a až budu zase za čas v Praze, jistě se objednám k osobnímu výkladu. Petr" 15.1.2017


GABRIELA

" ...Je to již nějakou dobu, co jste mi pomáhala s výkladem. Chtěla bych Vám poděkovat, pomohla jste mi se v některých věcech vydat, věřím že tím správným směrem. Řešila jsem s Vámi otázku vztahů, vyšlo to tak, jak jste říkala :-). Atestaci jsem taky udělala :-). Nyní se rozhoduji, zda odejít z práce. Rozumím, že karty sdělují jen možnosti a na nás je, zda je využijeme. Zkusím i nyní využít Vaši radu.
Ještě jednou děkuji. Jsem až překvapená, jak to vyšlo :-)...."  16.6.2016


Ivana M. Karviná

"...Děkuji své učitelce Sáře za její správné vedení, trpělivost, podporu a hlavně za poskytnutí cenných informací, které mi pomohly ujít velký kus cesty při poznávání tohoto úžasného nástroje sebepoznávání jménem TAROT...."  8.5.2016


MONIKA S.

"Dobrý den Sáro,

... Váš kurz je skvělý. Mám chvíle, kdy to chci opravdu vzdát, jelikož jsem asi až moc racionálně založená,  ale vždy mě to nějak donutí pokračovat. Co jsem začala studovat Váš kurz, tak se to trochu mění.  Moc se mi líbí Vaše struktura, Vaše pojetí karet je pro mě uchopitelné a jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala Vás. Myslím, že určité pokroky tady jsou a to ve smyslu chápání karet, už to není úplně tak, že se na kartu podívám a absolutně netuším,cítím ,že trošičku začínám vidět víc :D Uvidíme jak to půjde dál...."
 

HANA E.

"Dobrý den paní Saro,

děkuju moc za výklad... Je příjemné zjistit, že existuje vždy naděje udělat změnu ve svém životě....
...ještě Vám chci poděkovat za úžasnou knihu "Tarot jednoduše: v kartách týdně", kterou jste sepsala. Objednala jsem si ji u Vás v tištěné podobě. Studuju si v ní a stále objevuju pro mně něco nového. Díky za ni. 
Paní Saro, ještě jednou děkuju za velmi rychlé služby, které nabízíte a nelze opomenout ani Váš profesionální přístup. Přeju mnoho spokojených klientek i klientů.

Zdraví Hanka E."


JANA B., Pyšely

"Milá Sáro,

s několika týdenním zpožděním se dostávám k tomu, co jsem chtěla napsat. První setkání s Vámi pro mě bylo moc příjemné a těšila jsem se na další - na první praktika u Vás. Ve Vašem podání jsou totiž úplně jiné, nesrovnatelné, zábavné, prostě moc fajn.
I kniha, o které jsem uvažovala už dlouhou dobu, určitě stojí za zmínku. Myslím, že je to opravdu dobrý pomocník:-)

Jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat. Jana"    21.4.2016


ILONA LEA, Říčany

"Milá Saro, ráda bych Vám moc poděkovala za včerejší hodinovou praxi. Setkání s Vámi bylo (a pokaždé je) velice inspirativní a já se těším z toho, že se na své tarotové cestě, díky Vám, mohu posunout zase o kus dál. Praktické lekce jsou pro mě ohromně přínosné a naprosto mi vyhovuje forma Vaší výuky. Děkuji Vám a už teď se moc těším na další setkání. Ilona"   7.4.2016


EVA K.

"...Dobrý večer Sáro, moc děkuji, vše došlo v pořádku. Prvotní dojmy z knížky jsou bezvadné, je to přehledné a  výborně se mi v ní bude hledat. Byl to skvělý nápad vydat takovou knížku. Ještě jednou moc děkuji a určitě se Vám ozvu, jak mi knížka pomáhá při tarotovém putování a jestli se vyplní setkání s králem holí. Eva "
 
MICHAELA
 
"...Milá Saro, moc Vám děkuji za výklad, zase jste mě hodně potěšila, Vy jste neskutečně milá osoba :-) S mým komplikovaným vztahem to zatím vypadá lépe, měla jste ve všem pravdu a já se budu učit to neřešit a nechat to být, protože to na vyvoleného zatím platí :-). Pak bych se k Vám zase objednala na výklad, časem, až se budu zase trápit...
 
Ještě jednou děkuji a přeji také moc hezké Vánoce. Míša"
ANNA S.

"...Milá Sara! Velmi pekne ďakujem za E-book,som velmi spokojná, je to velice krásne a zaujímavé. Najprv sa musím naučiť význam kariet a potom skúsim jednotlivé výklady.  Prajem Vám veľa šťastia v novom roku, Anička "


 CARRIE        

"... Moc děkuji za rady ohledně výkladu. Máte úžasný web a přeji vám samé úspěchy ". Carrie"


HANKA

" ...dekuji Vam za zmenu v ANO-NE. Pro me je to takto nyni vubec nejlepsi reseni neb nemam vycitky ve smyslu, ze Vam beru cas a odpovedi, ktere me nekam smeruji dostavam, takze moc dekuji za napad.S laskou, Hanka" 


MIRKA

 „...Velmi vám děkuji za výklad.Jsem ráda,že jsem dostala takové "nakopnutí" .Určitě dám vědět, jak se mi bude dařit. Ráda bych se na vás obrátila a poprosila o výklad pro moji maminku. Ještě jednou děkuji.Mirka“ 


článek k akci "Kartářky nekoušou" české Tarotové asociace.

 

 

Na tomto místě můžete zaslat svůj názor a osobní zkušenosti s mými výklady, kurzy, či jinými službami, včetně svého dojmu z mého webu. Pokud mi dáte svůj souhlas, uveřejním Váš zaslaný ohlas na této stránce.

Děkuji a budu se těšit na Vaše ohlasy

     nechte mi krátkou zprávu:         nebo      pošlete mail

         
        

 

TOPlist
aktualizováno: 15.06.2019 19:50:43
Jsem členem
CURRENT MOON