POKRAČOVACÍ KURZ pro pokročilé C1


 

POKRAČOVACÍ KURZY 


Možná jste v nedávné době absolvovali základní kurz Tarotu, nebo se jím již nějakou dobu zabýváte a studujete sami.  Možná si říkáte: “ Prima, základ by byl, ale co dál?“ Tento kurz vychází vstříc právě vám, pokud jste na takovém rozcestí - tedy všem absolventům úvodních tarotových kurzů, nebo samoukům.

Nebude vás zatěžovat spoustou dalších teoretických informací, ale bude se věnovat spíše té části praktické, tedy:  „Vyložím karty, vím, co znamenají a co s nimi teď... wink.“

JAK se správně ptát, jaký zvolit typ výkladu na tu a onu oblast v životě, jak z karet vytáhnout klíčové informace na první pohled, jak se dobrat co nejvíce detailů a dát je dohromady ve smysluplný celek a mnoho dalších dovedností.

Kurz je rozložen na jednu sobotu vždy od 10:00 -17:00. 

Termíny aktuálních kurzů:  

SOBOTA
6.dubna 2019
 

Tento kurz můžete zakoupit i jako dárek - podívejte se na DÁRKOVÉ POUKAZY.

Upozornění - pokud se objednaný a zaplacený kurz jako celek neuskuteční z důvodů na mé straně, vracím zaplacené kurzovné zkrácené o již využité lekce. V případě neúčasti v kurzu, plynoucí z vlastního rozhodnutí klienta se kurzovné nevrací. 
Cena kurzu činí pro rok 2019 1500,- Kč, záloha 1000,- Kč, doplatek při zahájení kurzu.

Platby prosím na č.ú.: 1024724323/6100 Equa bank. Při platbě ze zahraničí mne kontaktujte prosím.

Pokud Vám ode mne během 24 hodin nepřijde potvrzení o přijetí přihlášky, kontaktujte mne prosím telefonicky, nebo běžným E-mailem na: info@tarotsara.cz, formulář se může toulat.

Vaše vyplněné osobní údaje - E-mail - slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci. 
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE

PŘIHLÁŠKA POKRAČOVACÍ KURZ - sobota

 

Ráda Vám zodpovím všechny dotazy, nebojte se napsat!

Výuka bude probíhat v prostorách tarotové školy Praha

 

REFERENCE:


 

MONIKA S.

"...já se snažím víc než deset let tarot trochu pochopit, dva kurzy jsem před lety začala a nedokončila, nic mi to nedávalo a opravdu až co jsem začala sledovat Vaše stránky a pak kurz, tak jsme se posunula. Tedy já si to mysím :-), takových lektorů by bylo třeba více..."


 

TOPlist
aktualizováno: 13.07.2019 20:45:00