POKRAČOVACÍ KURZ pro pokročilé - PP1


 

POKRAČOVACÍ KURZY 

Možná jste v nedávné době absolvovali základní kurz Tarotu, nebo se jím již nějakou dobu zabýváte a studujete sami.  Možná si říkáte: “ Prima, základ by byl, ale co dál?“ Tento kurz vychází vstříc právě vám, pokud jste na takovém rozcestí - tedy všem absolventům úvodních tarotových kurzů, nebo samoukům.

Nebude vás zatěžovat spoustou dalších teoretických informací, ale bude se věnovat spíše té části praktické, tedy:  „Vyložím karty, vím, co znamenají a co s nimi teď... wink.“

JAK se správně ptát, jaký zvolit typ výkladu na tu a onu oblast v životě, jak z karet vytáhnout klíčové informace na první pohled, jak se dobrat co nejvíce detailů a dát je dohromady ve smysluplný celek a mnoho dalších dovedností.

Kurz je rozložen na jeden víkend vždy od 10:00 -16:00. Termíny jsou následující:

 

Termíny aktuálních kurzů:


VÍKENDY

DATUM

LEDEN

20. - 21.1.2018

ÚNOR

10. - 11.2.2018

Tento kurz můžete zakoupit i jako dárek - podívejte se na DÁRKOVÉ POUKAZY.


Upozornění - pokud se objednaný a zaplacený kurz jako celek neuskuteční z důvodů na mé straně, vracím zaplacené kurzovné zkrácené o již využité lekce. V případě neúčasti v kurzu, plynoucí z vlastního rozhodnutí klienta se kurzovné nevrací. 
Cena kurzu činí 2500,- Kč, záloha 1000,- Kč, doplatek při zahájení kurzu. Absolventům mých základních tarotových kurzů je poskytována sleva. Platby prosím na č.ú.: 1024724323/6100 Equa bank. Při platbě ze zahraničí mne kontaktujte prosím.

Pokud Vám ode mne během 24 hodin nepřijde potvrzení o přijetí přihlášky, kontaktujte mne prosím telefonicky, nebo běžným E-mailem na: info@tarotsara.cz, formulář se může toulat.

 

Ráda Vám zodpovím všechny dotazy, nebojte se napsat!

Výuka bude probíhat v prostorách tarotové školy Praha

               Sleva pro absolventy úvodních kurzů                                                                               Dárkový poukaz

    


REFERENCE:


 

MONIKA S.

"...já se snažím víc než deset let tarot trochu pochopit, dva kurzy jsem před lety začala a nedokončila, nic mi to nedávalo a opravdu až co jsem začala sledovat Vaše stránky a pak kurz, tak jsme se posunula. Tedy já si to mysím :-), takových lektorů by bylo třeba více..."


 

TOPlist
aktualizováno: 20.01.2018 22:35:23