KLUB a2a

Komorní Klub „a2a“ jsme založily společně s tarotovou školou se záměrem vytvořit místo pro setkávání lidí, kteří se zajímají o osobní rozvoj a Tarotové umění, ale mají rádi i literaturu a filmy, a současně chtějí relaxovat v hezkém prostředí.

Klidné a útulné zázemí v našem klubu splňuje očekávání těch, kteří se chtějí pobavit a na malý okamžik zapomenout na všechny starosti, ale také potkat zajímavé lidi a něco nového se naučit, či udělat pro svůj osobní růst a životní směřování.

Místo je nabité energií Tarotu, pro který bylo cíleně vytvořeno, a umocněno zvláštní kouzlem relaxační zóny, kde můžete prospět i své fyzické schránce prostřednictvím wellness procedur či světelné terapie.

V jednom prostoru, na jednom místě můžeme trávit čas, který není promarněný. Relaxační zóna je k dispozici každému členovi Klubu nebo klientovi Tarotové školy, kdykoliv bude potřebovat. Kombinace procedur je pestrá a nenáročná. 

 

Promítání zajímavých filmů je samozřejmostí pro každého filmového fanouška. Ale v našem kubu nabízíme víc. Promítáme filmy na přání, vybrané filmové novinky v předstihu, filmové retro lahůdky, soukromé filmy a klubové tipy.

Milovníci literatury si přijdou rovněž na své. Vlastní tvorba v našem klubu je vítána, jakýkoliv tip na dobrou knížku nenecháme bez povšimnutí.

Čas u nás strávený, ať s Tarotem, s knihou, filmem nebo relaxací, je časem, který je jen váš. A náš prostor pro všechny členy klubu je vaším bonusem.

Kompletní klubová nabídka včetně jeho vlastních stránek bude zveřejněna v nejbližších dnech.

 

Speciálně pro naše společné klubové prostory byla navržena 4 jedinečná Tarotová Esa,
symbolizující nové začátky, možnosti, a impulsy, kterých jak věříme, využijete spolu s námi i Vy. 


 Najdete nás zde:

 ulice Šátalská 4, Praha 4 - Libuš                                                             


150 m od autobusových linek č. 165, 197 - zastávka Jirčanská

400 m od autobusových linek č. 113, 165, 331, 333 - zastávka Libuš

700 m od autobusových linek č. 197, 215 - zastávka Pavlíkova

 
TOPlist
aktualizováno: 15.06.2019 19:50:43