INDIVIDUÁLNÍ TAROTOVÁ PRAXE - B1

Nezbytný další krok  pro všechny absolventy kurzů pro začátečníky.

Obvykle máte velmi dobré vědomosti - již nejste elévem. Samy o sobě však znalosti nestačí. Co tedy dál?
 

Jak začít opravdu vykládat Tarot?

Přihlaste se a staňte se z teoretika praktikem - tedy již pokročilým kolegou nebo kolegyní! 

Ráda se Vám budu dále věnovat a Vaše úsilí bude odměněno Certifikátem o absolvování praxe.

Nabízím intenzivní osobní Tarotovou praxi na modelových i skutečných výkladech, s historií a zpětnou vazbou, takže Vaše závěry se konfrontují i se skutečným výsledkem výkladu.

Účastí na této praxi:

·        Prohloubíte své znalosti
·        Naučíte se nejen vědět, ale také o tom mluvit
·        Získáte potřebnou jistotu ve výkladech se zpětnou kontrolou
·        Případnými omyly se budete učit, ale nebudete škodit klientovi
·        Vaše výklady se budou stávat přesnými a věcnými
·        Naučíte se mluvit o jakémkoli tématu výkladu bez rozpaků nebo nepříjemných pocitů
·        Svému klientovi, či sobě samým poskytnete jasný a konkrétní výklad v maximální možné šíři

 

Pro přihlášení k individuální praxi je ten správný čas! Můžete se účastnit osobně nebo po Skype


Podrobnosti najdete níže, kontaktujte mne mailem, telefonicky či přes Skype. Těším se na Vás!

Po absolvování samozřejmě můžete dále pokračovat ve studiu na 1.české tarotové Akademii
Nové podmínky! Nově postačí absolvovat všechny kurzy a automaticky získáváte Certifikát Tarotové Akademie a doporučení pro praxi. Informace ZDE.
 


 

Tarotová praxe je určena pro všechny, kdo již mají základní znalosti, absolvovali začátečnický kurz nebo jsou samouky. ale nejsou si dosud jistí ve vlastních výkladech a potřebují si procvičit "živé" vykládání v praxi, nebo se prostě "jen" chtějí dále vzdělávat.

Praxe je základem pro úspěšné využití teoretických znalostí. Jinak než praxí nelze dospět ke skutečným
výkladům, které dávají smysl a jsou použitelné v běžném životě, aniž se omezí na prosté papouškování naučených významů karet.
 
Kurz je osobní a individuální - v průběhu hodiny se budu věnovat pouze Vám osobně. Je to proto, abyste se neostýchali před ostatnímu, naučili se používat své schopnosti bez nervozity a v klidu a vyzkoušeli si různé výkladové vzorce tak, abyste je dokázali používat v praxi. Naučíte se také plynule hovořit o tom, co vidíte, co samozřejmě víte, jen to neumíte rychle vyjádřit.
 
Kurz obsahuje tolik hodin praktických nácviků, kolik sami chcete, nebo potřebujete. Zahrnují nácvik výkladových obrazců, rozšíření, procvičení a fixaci významů karet a schopnosti dát tyto významy plynule do potřebných souvislostí. Počet hodin závisí na Vaší potřebě a přání. Můžete si libovolný počet hodin přikoupit nebo naopak absolvoval hodin méně.
 
Cena jedné individuální hodiny tohoto kurzu je  500,- Kč. Platit můžete najednou za celý kurz nebo lze platbu rozdělit do dvou splátek. 
 
Na závěr kurzu obdržíte Certifikát o vykonané praxi a Osvědčení 1.stupně o vaší způsobilosti vykládat Tarot.
 
Tento kurz lze absolvovat i po Skype. Můžete začít kdykoli, termíny jednotlivých lekcí stanovím po dohodě, s ohledem na volné termíny, které budu mít k dispozici.
Přihlášky a informace: info@tarotsara.cz​   nebo na tel: 777 128 363, kde je možné i domluvit termíny lekcí.
Vaše vyplněné osobní údaje - E-mail - slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci. Není s nimi nijak dále nakládáno.
 
 Můžete si objednat i dárkový poukaz : 
                                                                                                                                tento obrázek je jen vzor, k praxi dostanete Certifikát s jiným textem.

Upozornění - pokud se objednaný a zaplacený kurz jako celek neuskuteční z důvodů na mé straně, vracím zaplacené kurzovné zkrácené o již využité lekce. V případě neúčasti v kurzu, plynoucí z vlastního rozhodnutí klienta se kurzovné nevrací. U lekcí, zmeškaných z objektivních důvodů - nemoc, rodinné a pracovní záležitosti - se domluvené termíny hodin po vzájemné dohodě posouvají či nahrazují..

Z došlých ohlasů na Tarotovou praxi:

Ivana M. Karviná

"...Děkuji své učitelce Sáře za její správné vedení, trpělivost, podporu a hlavně za poskytnutí cenných informací, které mi pomohly ujít velký kus cesty při poznávání tohoto úžasného nástroje sebepoznávání jménem TAROT...."  8.5.2016


Ilona Lea K. Říčany

"
Milá Saro, ráda bych Vám moc poděkovala za včerejší hodinovou praxi. Setkání s Vámi bylo (a pokaždé je) velice inspirativní a já se těším z toho, že se na své tarotové cestě, díky Vám, mohu posunout zase o kus dál. Praktické lekce jsou pro mě ohromně přínosné a naprosto mi vyhovuje forma Vaší výuky. Děkuji Vám a už teď se moc těším na další setkání. Ilona"   7.4.2016


Jana B., Pyšely

"Milá Sáro, s několika týdenním zpožděním se dostávám k tomu, co jsem chtěla napsat. První setkání s Vámi pro mě bylo moc příjemné a těšila jsem se na další - na první praktika u Vás. Ve Vašem podání jsou totiž úplně jiné, nesrovnatelné, zábavné, prostě moc fajn

Jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat. Jana"     21.4.2016


 

TOPlist
aktualizováno: 15.06.2019 19:50:43