INDIVIDUÁLNÍ KURZY - A.1

 

Tento kurs je koncipován jako individuální, kdy se  budu věnovat pouze Vám a budete mít dostatek času na své dotazy i nácviky výkladů tak, aby byla vyložená látka co nejlépe zafixována.

Je možné domluvit si i hodiny pro více lidí najednou, můžete tedy přijít s kamarádkou nebo někým z rodiny nebo přátel, které Tarot zajímá stejně jako vás. V tomto případě má jeden z účastníků výraznou slevu.

Nepracuji metodou žádného memorování naučených významů a diktování sáhodlouhých stran teorie. Teoretický rámec je zcela jistě nutný, ale pracujeme s co možná nejpraktičtějšími příklady. Vše co se dovíte, si hned předvedeme v praxi na cvičných výkladech v různých situacích.

Tento kurs vás samozřejmě nenaučí úplně všechno, co Tarot může poskytnout, ale uvede vás do jeho základů tak, že jej budete moci prakticky využívat pro sebe, i svou rodinu v poměrně krátké době.

Kurz je plánovaný na 7 lekcí. Nově lze po dohodě studovat i prostřednictvím Skype.

Kurs můžete začít kdykoli, termíny jednotlivých lekcí stanovíme po vzájemné dohodě dle volných možností, vždy však v odpoledních nebo večerních hodinách

Cena je 3800,- Kč za kurzPlatit můžete celý kurz najednou nebo lze platbu rozdělit do 2 splátek.

Při platbě předem za celý kurz získáváte 1 hodinu zdarma navíc - t.j. k těm celkem 7 lekcím ještě jednu, nikoli tak, že platíte o jednu méně. Tato hodina je pak jen pro vás, kdykoli,  náplň si určíte sami - co potřebujete, nebo chcete více probrat či nacvičit. Této nabídky nemusíte využít, nepřijdete o hodinu kurzu, jen o tu jednu "navíc".


Výukové materiály obdrží účastníci kurzu v PDF elektronicky zdarma
Jedná se o obsáhlé úvodní výukové materiály pro začátečníky i mírně pokročilé, kde na105 stranách A4.najdete podrobné seznámení s tarotovýi živly, Dvorními kartami, Velkou i Malou arkánou a s hlavními rysy jednotlivých tarotových karet. Texty jsou sestaveny tak, aby byly pokud možno stručné, ale co nejsrozumitelnější vám, kdo s Tarotem teprve začínáte.
Pro ostatní zájemce , kteří se neúčastní kurz, je možné tyto materiály zakoupit pouze elektronicky, jako PDF za cenu 400 ,- Kč

 

 

 

 

 

 

Upozornění - pokud se objednaný a zaplacený kurz jako celek neuskuteční z důvodů na mé straně, vracím zaplacené kurzovné zkrácené o již využité lekce. V případě neúčasti v kurzu, plynoucí z vlastního rozhodnutí klienta se kurzovné nevrací. U lekcí, zmeškaných z objektivních důvodů - nemoc, rodinné a pracovní záležitosti - se domluvené termíny hodin po vzájemné dohodě posouvají či nahrazují.

Vaše vyplněné osobní údaje - E-mail - slouží pouze pro účely odpovědi na přihlášku na kurz a související konverzaci. 
Více o ochraně osobních údajů najdete tady => PODÍVAT SE

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 
 
 

 

 
TOPlist
aktualizováno: 15.06.2019 19:50:43