E-BOOK

Vážení a milí přátelé -  E-book je k dispozici
 
Na vaše četná přání a dotazy jsem dokončila kompletní soubor Tarotových karet v Kartách týdne - tedy zpracovaných tak, jak jste zvyklí. Maličká ukázka je ke stažení: TADY

Tato souhrnná publikace obsahuje všechny Tarotové karty, rozdělené přehledně v členění jako balíček karet - tedy Velká a Malá arkána - po jednotlivých živlech. Jako bonus pro Vás najdete v knize i některá zajímavá výkladová rozložení. Celá knížka má 103 stran A4.

Můžete si zvolit zaslání E-mailem jako PDF, nebo na CD poštou.
Formát e-pub není kvůli obrázkům možný.

Cena je 500 ,- Kč
Knihu odesílám v okamžiku spárování plateb bankou.
 

Kniha v tištěné podobě, barevná v hřebenové vazbě - cena 600,-  

Neposílám na dobírku, pouze jako doporučený dopis. Děkuji za pochopení.

 

 

náhledy:

 
 


 


 

 

NOVĚ je k dipozici výukový  materiál ke kurzům "ÚVOD DO TAROTU pro začínající" pouze jako E-kniha.

Jedná se o obsáhlé úvodní výukové materiály pro začátečníky i mírně pokročilé, kde na100 stranách A4.najdete podrobné seznámení s tarotovými živly, Dvorními kartami, Velkou i Malou arkánou a s hlavními rysy jednotlivých tarotových karet. Texty jsou sestaveny tak, aby byly pokud možno stručné, ale co nejsrozumitelnější vám, kdo s Tarotem teprve začínáte.
Pro účastníky kurzů je materiál zdarma, pro ostatní zájemce je možné tyto materiály zakoupit pouze jako E-book, elektronicky za cenu 400 ,- Kč

 

 

Objednat obě knížky si můžete prostřednictvím formuláře, nebo e-mailemPokud Vám ode mne během 24 hodin nepřijde potvrzení o přijetí objednávky a identifikační údaje k Vaší platbě, kontaktujte mne prosím telefonicky, nebo znovu na: info@tarotsara.cz,  formulář se může zatoulat. 

                                                                                                     
                                                                   

Nezapomeňte prosím uvést své jméno, správnou E-mailovou adresu (v případě CD a tištěné verze i adresu poštovní+telefon) a formát, v jakém si knížku přejete: PDF, CD nebo tištěnou podobu.

E-book můžete objednat i jako dárek, kdy bude obdarovanému zaslán dárkový certifikát.

 

TOPlist
aktualizováno: 20.01.2018 22:35:23